Karolince i Jędrusiowi pamięć. Ferie zimowe Elmusiu, a Ciebie tu tak
brakuje.Pewnie śmigał byś na stokach z najbliższymi.Ta myśl, że nie
możesz, jest okrutna.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
W smutny czwartek... Wasz czwartek... światełko na dzień dobry Karolinko i
Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
Gaba
Zgłoś SPAM
Gaba
Zgłoś SPAM
Dorota
Czwartkowe płomyki pamięci dla Was Kochani [**].
Zgłoś SPAM
Znajomy śp. julii Janik
(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kochani - Wasz głos jest jak strumień leśny, delikatnie śpiewa pieśni,
które tylko w głębi ciszy serce, a nie ucho słyszy...
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Pa Córeńko..pa Wnusiu Jedyny...pa Dzieci moje...dobranoc życie..
Zgłoś SPAM
tata Paulinki
Twojej pamięci Karolinko.
Zgłoś SPAM
tata Paulinki
Twojej pamięci Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Karolinko i dla Ciebie Jędrusiu. Kochani.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
*❤️*. KOCHAMY..TĘSKNIMY..WSPOMINAMY....... Światełko Pamięci dla Ciebie
Karolinko...dla Ciebie Jędrusiu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.