•♥•´¯)
`•.,(¯`•♥•´¯) ŚWIATEŁKO
`•.,(¯`•♥•´¯) PAMIĘCI
♥(¯`.´¯)♥
(¯°۰۪۪۫۫●۪۫۰°¯)
♥(_.´`._)♥
Zgłoś SPAM
(*)
Mamusi i Syneczkowi...(*)(*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Codziennie tulimy Was w sercach i szepczemy słowa miłości..Tęsknotą
przywołujemy przeszły czas..Światełko zapalam, jako znak nieustannej
pamięci i dar mojego serca...(())**
(())ڿڰۣڿ☸ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
PŁOMYCZKA BLASK MOJEJ LAMPECZKI NA WASZĄ CHMURKĘ ŚLĘ....☆❤️ ☆
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Zapłakane łzami i deszczem światełko na ten smutny piątek dla Ciebie
Karolinko i dla Ciebie Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
K.B.
[*][*]
Zgłoś SPAM
Basia, Julka, Olek
[*] [*]
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Na smutny do bólu weekend światełko dla Ciebie Karolinko i dla Ciebie
Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Zima w sercu, zima w duszy,
bo wspomnienia powracają,
Bólu nic już nie zagłuszy,
nawet lata co mijają.
Dobrych wspomnień
czas nie skradnie...
Nasi bliscy,którzy odeszli i których kochaliśmy zawsze pozostaną w naszej
pamięci...zapamiętani jako najpiękniejszy dar,który otrzymaliśmy wraz z
miłością.....Światełko Pamięci dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
❤☀⭐
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Czwartek...imieniny miał Bartek..właśnie jechałam po Ciebie do szkoły
Jędruniu...i Wszystko było..teraz nie ma już NIC Dzieci moje...
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Czemu ten świat taki okrutny, czemu tyle matek płacze,czemu tylu złych ludzi?
Pamiętam Kalusiu i Jędruniu,odpoczywajcie w pokoju.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.