Kolejna okrutna sobota Najdrożsi...imieniny kota kiedyś...i wakacje
kiedyś...wszystko stracone Dzieci moje...Basinka z Romkiem Was
odwiedzili...może wiecie...tęsknię
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Żyjemy,ale nic nie jest tak jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. -
✽ڿڰ✽- Pamięć i światełko dla Was Karolinko i Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Kiedy tyle bólu wdziera się do serca!!! Tęsknota z
bólem idą w parze, a my mamy tylko nadzieje,że kuedyś będziemy razem.
Spoczywaj w pokoju wiecznym,Kochani ..❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
✿ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ✿ na ostatni czerwcowy weekend ✿ Odpoczywajcie w
Pokoju ✿
Zgłoś SPAM
Basia,Roman
♨️ ♨️ Byliśmy u Was.Pięknie jak zawsze.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 26.06.2026
Wasza mama-babcia
Piątek,imieniny kaczątek...dzieci dzisiaj takie uśmiechnięte...odebrały
swoje świadectwa...Ty nigdy go nie odebrałeś Jędruniu-przewodniczący
Ic...płącze babina...nigdy nie przestanie
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nic już nie cieszy,jest tylko tęsknota,która przytłacza.Smutno i pusto bez
Was.... Światełko Pamięci dla Was Karolinko i Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️Największym skarbem człowieka jest Jego pamięć. Przechowujemy w niej
urocze chwile, najdroższe serca,najcenniesze słowa, gesty,czyjeś oczy,
czyjeś łzy. Były naszego życia ozdobą.♨️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Wspomnienia..wspomnienia…i ból.. Niech to czerwcowe światełko rozjaśni
ten smutny dzień…♨️♨️
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
Basia
Rozdanie świadectw szkolnych, nie było ci dane przeżyć.
Co robisz? Płaczę.
Płomyki pamięci dla Karolinki i Jędrusia.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Dorota
Płomyki pamięci dla Karolinki i Jędrusia zapalam [**].
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 25.06.2026
Wasza mama-babcia
Czwartek,imieniny miał Bartek...raniutko będę u Was Najdrożsi...tęsknię
Dzieci moje...tak bardzo tęsknię
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci.-
[❤] - Światełko Pamięci dla Was Karolinko i Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Człowiek jest mniej nieszczęśliwy, gdy nie jest nieszczęśliwy sam.”
●─ Honoré de Balzac ─● ZAPALAM ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI…ODPOCZYWAJCIE W POKOJU...❤♨️ ❤
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.