|
|
Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak
* 11.09.1979 + 16.06.2012
Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 1495810
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
daddy Cool
|
|
Kalusiu, Moja Kochana Córeczko! tęsknię, kocham, tak wiele Ci nie zdążyłem powiedzieć… Pamiętam kubek od Ciebie „Daddy I Luv U”, pamiętam jeden z ostatnich sms’ów , „Tato! Kocham Cię..” Odpowiadam jak wtedy i krzyczę, tak krzyczę – KOCHAM CIĘ CÓRECZKO!!! zawsze kochałem, choć często nie umiałem tego wyrazić.. ale wiem, że wiedziałaś.. pamiętam doktorat, pamiętam ślub, pamiętam studia i liceum, pamiętam Twój pobyt w Madrycie, pamiętam "czerwonego fanatica" Twoją pierwszą deskę, pamiętam Twój Hel ukochany i Bo Sport, pamiętam plaże w Karwii i wrzosowiska w Jastrzębiej Górze, gdzie się z Tobą bawiłem, pamiętam szkołę... pamiętam jak się urodziłaś.. nasz kochany bąbelku, Boże!!! jacy my byliśmy szczęśliwi... nasza "talulila pulka", jak bardzo starając się wymawiałaś, jak się nazywasz.. Boże! DLACZEGO!!! Dałaś nam z Mamą 32 lata szczęścia, wzruszeń i miłości, dziękujemy Ci za to.. to co dostałaś od nas przelałaś na swojego Syna Jędrusia, a naszego Wnusia.. wszystko to z czego tak byliśmy z Mamą „maminką” dumni, - szczerość wrażliwość, uczciwość i nadprzeciętną inteligencję, która właśnie Ciebie charakteryzowała.To wszystko miał po Tobie.. Kalusiu, życie bez Was jest koszmarem…teraz, wiemy już jak wygląda piekło, po prostu nie umiemy bez Was żyć…. mimo wszystko , staramy się mocno, we trójkę z ukochaną Zuziczką, a teraz już faktycznie we czwórkę, dołączył do nas Ludwiś, na pewno już wiecie… Tęsknimy za wszystkim, za sms’ami, za Twoimi telefonami, za Twoją mistrzowską mussaką, za kapuśniakiem, za przyprawami, które mi dostarczałaś, za ..za.. za TOBĄ CÓRECZKO!! Jesteśmy bardzo z Mamą dumni, że pozostawiłaś po sobie tyle pozytywnych wspomnień… wszyscy Twoi studenci i wszyscy Ci , którzy z Tobą obcowali , pamiętają Cię i wdzięczni są za Twoją dobroć, otwartość i „ludzkie” podejście do ich spraw, problemów, a i za to, że po prostu z Nimi byłaś.Im też bardzo Ciebie brakuje… jesteśmy z tego szalenie DUMNI Córeczko! Opiekuj się tam Jędrusiem i czekajcie na nas, zobaczymy się na pewno. To jedynie trzyma nas przy życiu. Twój na zawsze, Daddy Cool
|
Zgłoś SPAM
 |
tata-dziadek
|
|
Barn's burnt down... now... I can see the moon...
Mizuta Masahide
|
Zgłoś SPAM
 |
tata-dziadek
|
|
Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami.. /ks.A.Boniecki/
|
Zgłoś SPAM
Duśka
(Nieznajoma)
|
|
Kochani Od momentu tragicznych wydarzeń często wchodzę na Waszą stronę. Nie znałam nigdy p. Karoliny i jej synka tak samo jej zmarłej koleżanki i synka ale ta tragedia pozwoliła mi ich bliżej poznać,ich życie, historię. Życie jest takie piękne jednocześnie takie ulotne, człowiek goni z dnia na dzień, planuje ale czy to ma jakiś sens? Serce się kroi jak czytam kondolencje,wiersze i zadaje sobie pytanie wciąż na które nikt z Nas nie zna odpowiedzi DLACZEGO??? dlaczego właśnie Oni??? i cisza.......Nie znajduje nigdzie odpowiedzi....czy taki był plan Boży ??? czy Bóg pomyślał zabierając ich do siebie o cierpiących rodzicach, o smutku,pustce?? Jak ma wyglądać dalej to życie, jak sobie poradzić? jak się pozbierać?? Kochani Rodzice p.Karoliny jestem w Wami myślami i sercem, mówi się że czas goi rany trudne słowa ale trzeba sobie próbować wyznaczyć jakiś cel w życiu, trzeba sobie próbować pomóc.
|
Zgłoś SPAM
 |
nieznajoma
|
|
od jakiegos czasu jestem czesto na tej stronie i przezywam z Panstwem te tragedie. Ale wierzcie mi Panstwo w tej tragedii nie jestescie sami. Jestem pielegniarka na oddziale intensywnej terapii w duzej klinice. Codziennie nowe przypadki i to tragiczne. Ostatnio ratowalismy jednego z tzrech braci z wypadku samochodowego. Dwoch zginelo na miejscu, trzeciego nie udalo sie nam uratowac...Wiek? 21, 19, 17 lat... To nieprawda, ze wszyscy ludzie sa usmiechnieci i zadawoleni ciesza sie wakacjami...Moze wielu, ale tez nie wiadomo jak dlugo..Zlozmy wizyte w szpitalach, na onkologii, domach starcow, oddzialach paliatywnych itp. Nasz blad polega chyba na tym, ze wymagamy od zycia, ze ono musi byc piekne, radosne. A tak niestety nie jest... Gleboko pochylam glowe przed Panstwem.
|
Zgłoś SPAM
 |
M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
Żałoba Cisza wkoło trwa, To już koniec... Modlitwy smutny czas Łez pełen dzban A dusza ku niebu sunie wolno Na blade od smutku twarze Promień pożegnalny zsyła Odejścia pora to wybór Boga Więc dusze przyjął w niebiosa I teraz symbol anielski wręcza A na ziemi... Czas żałoby trwa w żalu i tęsknocie Snucie opowieści i wspomnień Chwile szczęśliwe wspomina każdy Czekając na ulgę w sercu W pamięci zawsze zostanie człowiek Póki wspomnienia na kartach serca każdy ma. Aleksandra OLLA K ***************************** "Nie to nie ja płacze.....To tylko moje oczy nie mogą zapomnieć o Tobie"___KAROLINKO-JĘDRUSIU KOCHANY MALENKI____
|
Zgłoś SPAM
 |
M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
Na skraju rozpaczy zatrzymał się czas... Serce przestało bic, Krew już w żyłach nie płynie... Uderzam ręką w zegar, jak gdybym naprawic go chciała, lecz jego wskazówki nie chcą drgnąc.... Zatrzymał się czas... I wszystko zmieniło się w rozpacz, Lato w żałoby okres, zima w depresję. Bo nie ma Cię wśród nas... I znów zatrzymał się czas... Bo serce Twe życiem tętniące przestało bic, a nasza nadzieja przestała wraz z nim życ... Ból - to wszystko co nam pozostawiłeś... I znów to czuję... Na skraju rozpaczy zatrzymał się czas... I serce... już moje.....przestaje bić ************************** Miłość nie kończy się u bram śmierci. Żyjesz kochana w moim sercu i pamięci _________KAROLINKO-JĘDRUSIU KOCHANY__________ *****************************
|
Zgłoś SPAM
 |
M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
Jeszcze wczoraj się śmiałaś, Swym uśmiechem zarażałaś, a dziś.. ...dziś już Cię nie ma, odeszłaś do błękitnego nieba, gdzie Mamusia na Ciebie czeka, czeka,ale to nie był Twój czas! smutek ogarnia nas, pozostawiłaś pustkę po Sobie, a bliskich okryłaś w żałobie, wiem to nie Twoja wina, że Cię tu na ziemi nie ma, taka była wola Najwyższego, czy w tym przypadku Sprawiedliwego? wybacz mi Boże te słowa, ale ta cisza i pustka dookoła, bo choć czas rany zagoi, to bólu nic nie ukoi! tyle radości w Sobie miałaś, Byłaś Słoneczkiem,Aniołkiem zostałaś, opiekuj się z góry bliskimi, co zostali tu na ziemi... **************************** Niech miłość ta, która wśród nas żyła, nigdy nie umrze i będzie wciąż żywa_____KAROLINKO-JĘDRUSIU KOCHANY_______
|
Zgłoś SPAM
 |
M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
Nagle i okrutnie z serca nam wyrwano – to co było skarbem na zawsze zabrano… Trudno to zrozumieć,czarna rozpacz miota, spokój już odpłynął została tęsknota.Wspomnienia dają żyć wiecznie, bo pozostają po nas. ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Nie pytaj kiedy widzisz łzy w oczach drugiego człowieka, przytul, podaj dłoń i ciszą bądź Jego smutek potrzebuje czasu i Ciebie. Każdy z nas pragnie najpiękniejszych uczuć i takiej zwykłej ludzkiej bliskości i ciepła serc ciepła słów ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Ślady na piasku znikają. ślady w sercu pozostają. ______ZOSTAWIAM SWÓJ SLAD MOJEJ PAMIĘCI __KAROLINKO-JĘDRUSIU ANIOŁCZKU____ ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ŚLĘ POZDROWIENIA W PIĄTKOWY PORANEK
|
Zgłoś SPAM
 |
Wasza mama i babcia
|
Mija rok od Waszej Śmierci,Dzieci Moje Najkochańsze. Rok straszny,tragiczny,nie do opisania. Piękna pogoda dzisiaj,ale my jej nie chcemy, przecież nie ma Was... .Niczego już nie chcemy,a jedyne nasze marzenie nigdy się nie spełni.Zostały tu nasze ciała,puste ciała,które chodzą,mówią,ale niczego nie czują..niczego oprócz żalu,boleści i tęsknoty. Nie wiem,Kochani,co będzie dalej,nie wiem jak żyć,kiedy Ciebie Córeczko Moja,Ciebie Wnusiu Jedyny, nie ma już z nami. Byliście całym naszym światem,sensem istnienia.Tacy Kochani,tacy Wspaniali,Mądrzy,Wrażliwi,tacy Nasi..... Zawsze będę Tobie dziękować Córeńko,że mogłam być Twoją mamą. Zawsze będę Tobie dziękować,Elmusiu,że mogłam być Twoją babcią.
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
|
|
|