|
|
Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak
* 11.09.1979 + 16.06.2012
Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 1493630
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
EWA BILICKA
|
|
Tęsknota siostrą jest miłości,
Przytula się gdy serce boli…
Niełatwo mówić o radości,
Gdyż z tęsknoty trudno się wyzwolić…
◕ڿڰۣ◕ڿڰۣ◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ◕ڿڰۣ◕ڿڰۣ
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Ból nasz i cierpienie nie posiadają miary. Kochane Dzieci♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ŚP.ROBERTA N.
|
|
♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥
ŚWIATEŁKA PAMIĘCI ♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥ ANIOŁKI KOCHANE, JUŻ DZISIAJ ZAPALAM ŚWIATEŁKA MEJ PAMIĘCI , Z SZEPTEM MODLITWY...NA KILKA DNI MEJ NIEOBECNOŚCI... (szpital ) TAK JAK ZAWSZE, BĘDZIECIE W MEJ PAMIĘCI I MODLITWACH. POKÓJ WASZYCH ANIELSKICH DUSZ ******** Moniko, serdecznie dziękuję , za pamięć i modlitwę dla mego Synka. Pozdrawiam. Bogusia ♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥
ŚWIATEŁKA PAMIĘCI ♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
✽ ✿ ✽ Dopóki pamiętamy o Nich,
to Oni są w nas,
nawet w szarych dniach,
kiedy wszystko okrywa się smutkiem.✽ ✿ ✽
..........JĘDRUSIU.........
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
✽ ✿ ✽ Dopóki pamiętamy o Nich,
to Oni są w nas,
nawet w szarych dniach,
kiedy wszystko okrywa się smutkiem.✽ ✿ ✽
..........KAROLINKO.........
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
Dusza w smutku...w niewoli..Choć mija czas,
smutek w sercu gości *✿*•..•*✿*•..•*✿*•..•*✿*•.
✿_ŚWIATEŁKO
✿¨)_ PAMIĘCI
¸.•´✿¸.•*´¨))
((¸.•´ ((¸.•✿`✿
`*•¸•* ♥ *•¸*•¸•*¸•* ♥ *•¸•*`
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna Tomala
|
|
♥
`•.¸(¯`’•.¸ () ¸.•’´¯)¸.•´
(¯`.•. (¯`` █ `´¯).•.´¯)
¯¨˜“ª¤ª“˜¨¨˜“ª¤ª“˜¨¨¯
♥ ♥ ♥ ♥ PAMIĘTAM ♥ ♥ ♥ ♥
♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna Tomala
|
|
♥
`•.¸(¯`’•.¸()¸.•’´¯)¸.•´
(¯`.•. (¯`` █ `´¯).•.´¯)
¯¨˜“ª¤ª“˜¨¨˜“ª¤ª“˜¨¨¯
♥ ♥ ♥ ♥ PAMIĘTAM ♥ ♥ ♥ ♥
♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Karolinko Jędrusiu.
Gdyby tęsknota potrafiła krzyczeć, to wszyscy którzy nas mijają ogłuchli by natychmiast.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA.M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
Zawsze w pamięci Ci co na drugą stronę odeszli, Ci co tak niespodziewanie w zaświaty przeszli. W pamięci naszej zawsze to zostanie, obojętnie co nas zastanie. Tego nigdy nie zagrzebiemy, do starości w pamięci zawsze z Wami będziemy. Żyjcie tam z szacunkiem do Boga, czeka Was już tylko szczęśliwa droga. Wszystkie grzechy za życia oby zostały wybaczone, za życie ciężko strawione. Żeby każdy czyn był wybaczony, byście na tej drodze mieli szanse do obrony. Miłością serce wypełnione, chwile z Wami nie zostaną nigdy stracone. Twarze nigdy nie zostaną wymazane, oby Wasze dusze na męki nie były skazane. ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ ◕◕═════♣♣═════◕◕ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI KAROLINKO - JĘDRUSIU - KOCHANI ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
|
|
|