|
|
Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak
* 11.09.1979 + 16.06.2012
Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 1493581
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Hanna Tomala
|
|
♥ KAROLINKO I JĘDRUSIU Każdy dzień to dzień smutku dzień wspomnień dzień żalu dzień tęsknoty dzień bólu wspomnienia powrócą one zostaną w mej pamięci na zawsze... na wieki... do końca... /z netu/
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA.M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
W przeróżny sposób przechodzimy żałobę po stracie dziecka. Inaczej okazujemy emocje, ale jest to normalne i naturalne. W żaden jednak sposób rodzice po stracie nie mogą przeskoczyć, ani przyspieszyć procesu żałoby, czasu kiedy te głębokie rany powoli się zagoją, pozostawiając blizny. Strata dziecka, to nie jest po prostu choroba, z której można wyzdrowieć a następnie o niej zapomnieć i żyć dalej. Patrząc na to z chrześcijańskiej perspektywy mogę stwierdzić, że wiara pomogła mi i pomaga wielu innym chrześcijanom. W momencie kiedy patrzymy na Boga, jako na kochającego Ojca, który jest zawsze wierny i sprawiedliwy, odnajdujemy pokój i siłę, której inni ludzie nie potrafią zrozumieć i dziwią się. ◕°☀ _______◕°☀______☀◕° ....থৣৡৣথ♥── PAMIĘTAM──♥থৣৡৣথ _________KAROLINKO - JĘDRUSIU - KOCHANI _________ ◕°☀ ______◕°☀ _____☀◕°
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna Tomala
|
|
♥
♡♡♡♡ PAMIĘTAM KAROLINKO I JĘDRUSIU ♡♡♡♡
````````````````(¯`v´¯)
```````````````(¯`(♥)´¯)
````````````````(_.^._)
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ŚP.ROBERTA N.
|
|
♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥
ŚWIATEŁKA PAMIĘCI ♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥ Z CICHYM SZEPTEM MODLITWY DLA WAS ANIOŁKI *** ♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥
ŚWIATEŁKA PAMIĘCI ♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
♣ »**« ♣ Tęsknota - Ból - Cierpienie - Nie Znają Czasu - Pozostają Na Zawsze ...♣ »**« ♣
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
♣ »**« ♣ Tęsknota - Ból - Cierpienie - Nie Znają Czasu - Pozostają Na Zawsze ...♣ »**« ♣
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
W Niebie już nie potrzeba Nadziei,tam jest tylko Miłość\”Zostało tylko płakanie
Ten smutek w garści trzyma
Trzyma za serce i mocno sciska
Ogarnia smutek brzemienny
Rozpacz i tęsknota___
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
Dusza zamknięta w świecie
bez barw…
bez słów…
bez uśmiechu…czemu tak złudnie lśnią tęcze w błękitach…
i czemu szczęście to tylko chwila…\”
¤ّۣۜ¯¯¯¯¯(/¯¯¯)¯¯¯¯¯¤ّۣۜ¤ّۣۜ
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
*•-★-•* Każdego dnia ma rozpacz trwa; ramiona ciągle puste, wciąż szukam Cię i w noc i w dzień zapełnić pragnę pustkę. I minął rok, nie jeden rok już minął A smutek mój, wciąż jeszcze trwa, wciąż jeszcze nie odpłynął…*•-★-•* JĘDRUSIU
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
*•-★-•* Każdego dnia ma rozpacz trwa; ramiona ciągle puste, wciąż szukam Cię i w noc i w dzień zapełnić pragnę pustkę. I minął rok, nie jeden rok już minął A smutek mój, wciąż jeszcze trwa, wciąż jeszcze nie odpłynął…*•-★-•* KAROLINKO
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
|
|
|