Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak


* 11.09.1979

 

+ 16.06.2012

Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1

,

woj. wielkopolskie

 
Licznik odwiedzin strony
1493581
Dodane ponad rok temu
Hanna Tomala
♥ KAROLINKO I JĘDRUSIU                                                                                                           Każdy dzień to dzień smutku dzień wspomnień dzień żalu dzień tęsknoty dzień bólu wspomnienia powrócą one zostaną w mej pamięci na zawsze... na wieki... do końca...      /z netu/
Zgłoś SPAM
RENIA.M.JARECZKA PYRSAKA
W przeróżny sposób przechodzimy żałobę po stracie dziecka. Inaczej okazujemy emocje, ale jest to normalne i naturalne. W żaden jednak sposób rodzice po stracie nie mogą przeskoczyć, ani przyspieszyć procesu żałoby, czasu kiedy te głębokie rany powoli się zagoją, pozostawiając blizny. Strata dziecka, to nie jest po prostu choroba, z której można wyzdrowieć a następnie o niej zapomnieć i żyć dalej. Patrząc na to z chrześcijańskiej perspektywy mogę stwierdzić, że wiara pomogła mi i pomaga wielu innym chrześcijanom. W momencie kiedy patrzymy na Boga, jako na kochającego Ojca, który jest zawsze wierny i sprawiedliwy, odnajdujemy pokój i siłę, której inni ludzie nie potrafią zrozumieć i dziwią się.  ◕°☀ _______◕°☀______☀◕°  ....থৣৡৣথ♥── PAMIĘTAM──♥থৣৡৣথ _________KAROLINKO - JĘDRUSIU - KOCHANI _________  ◕°☀ ______◕°☀ _____☀◕°
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala




♡♡♡♡ PAMIĘTAM KAROLINKO I JĘDRUSIU ♡♡♡♡


````````````````(¯`v´¯)
```````````````(¯`(♥)´¯)
````````````````(_.^._)


Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥
ŚWIATEŁKA PAMIĘCI ♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥ Z CICHYM SZEPTEM MODLITWY DLA WAS ANIOŁKI *** ♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥
ŚWIATEŁKA PAMIĘCI ♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
♣ »**« ♣ Tęsknota - Ból - Cierpienie - Nie Znają Czasu - Pozostają Na Zawsze ...♣ »**« ♣
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
♣ »**« ♣ Tęsknota - Ból - Cierpienie - Nie Znają Czasu - Pozostają Na Zawsze ...♣ »**« ♣
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
W Niebie już nie potrzeba Nadziei,tam jest tylko Miłość\”Zostało tylko płakanie
Ten smutek w garści trzyma
Trzyma za serce i mocno sciska
Ogarnia smutek brzemienny
Rozpacz i tęsknota___
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Dusza zamknięta w świecie
bez barw…
bez słów…
bez uśmiechu…czemu tak złudnie lśnią tęcze w błękitach…
i czemu szczęście to tylko chwila…\”
¤ّۣۜ¯¯¯¯¯(/¯¯¯)¯¯¯¯¯¤ّۣۜ¤ّۣۜ
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
*•-★-•* Każdego dnia ma rozpacz trwa; ramiona ciągle puste, wciąż szukam Cię i w noc i w dzień zapełnić pragnę pustkę. I minął rok, nie jeden rok już minął A smutek mój, wciąż jeszcze trwa, wciąż jeszcze nie odpłynął…*•-★-•* JĘDRUSIU
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
*•-★-•* Każdego dnia ma rozpacz trwa; ramiona ciągle puste, wciąż szukam Cię i w noc i w dzień zapełnić pragnę pustkę. I minął rok, nie jeden rok już minął A smutek mój, wciąż jeszcze trwa, wciąż jeszcze nie odpłynął…*•-★-•* KAROLINKO
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   196   197   198   ...   471   472    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Andrzej Churski
27.09.2012
 
-
Ceremonię prowadził
ks.dr Witold Dorsz