۞•°*”˜˜”*°•☀️•°*”˜˜”*°•۞ Sobotnie Światełko
Pamięci ۞•°*”˜˜”*°•☀️•°*”˜˜”*°•۞ Kamilkowi
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
I zawsze będę Ciebie kochać. Tak bardzo, bardzo ponad życie. I będę
wciąż za Tobą tęsknić. I będę płakać za Tobą skrycie. Wiersz Haliny
Surmacz. ____ Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku.
,,Bije zegar godziny, my wtedy mówimy, jak ten czas szybko mija, a to my
mijamy..." ( S. Jachowicz). Karolku, pamiętam. R.I.P.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,,Bije zegar godziny, my wtedy mówimy, jak ten czas szybko mija, a to my
mijamy..." ( S. Jachowicz). Wiesiu, pamiętam. R.I.P.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Sobotnie światełko ♨️ Kamilku
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Pragne bys był jak najszczęśliwszy a niewiem jak pomóc, modle sie a moja
modlitwa niedoskonała, Panie Boże dopomóz duszy Kamilka, wez ja do siebie aby
byłA NAJSZCZŚLIWSZA Z ANIOŁAMI W NIEBIE
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Gdy miało się ziemię całą i szczęście które się nie trafia
A pozostała tylko fotografia
To to jest mało naprawdę bardzo mało
Światełko pamięci zapalam Kamilku
❤️❤️♨️♨️♨️♨️❤️❤️♨️♨️♨️♨️❤️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
☆*•.☆
Smutek i tęsknota
Pustka mnie otacza
W serce żal się wlewa
Bólem i cierpieniem...
zapalam znicz
znicz wiecznej pamięci...
☆.•*☆
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niech zapłonie dla Was ten płomień, który niesie cień pamięci wszystkich,
co noszą Was w swoich sercach i myślach....dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Ciebie Kamilku, zapalam smutne światełko.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Juz nie wróca te piekne dni,gdy czekałam na spotkanie z Toba zawsze
usmiechajacym sie, dobrym,szczerym,serdecznym zawsze szlachetnym,gdy chciałam
Ci zrobic przyjemność a nie wiedziałam jak,spoczywaj w
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
.★.•*`¨`*•.
......Nadzieja jest jak latarnia
która swoim jasnym światłem
potrafi dotrzeć nawet do
najciemniejszych stron serca...
¸•*`¨`*•.★
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdy siądziesz gdzieś o zmroku, znów z oczu popłyną Ci łzy, a w sercu
zadrży niepokój...już nie wrócą te piękne dni z Naszymi Ukochanymi....
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Jest Pamięć,wdzięczna Pamięć o Tobie,co nie więdnie, jak kwiaty, nie
obsycha jak łzy.Pamięć trwalsza niż kamień.I jest żal, żal serdeczny po
Tobie ☀️ Pamiętam i to Światełko skromne do Nieba Ci ślę ☀️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Wspomnienia pozwalają na chwilę szczęścia, bo myśleć to znaczy wciąż
pamiętać. ________ Światełko z modlitwą dla Ciebie Kamilku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.