KuPamięci.pl

KAMIL WIŚNIEWSKI


* 19.09.1996

 

+ 18.10.2016

Miejsce pochówku: Płock

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (16)
Licznik odwiedzin strony
238789
Zapalone ponad rok temu
mama Marcina Domańskiego
۞•°*”˜˜”*°•☀️•°*”˜˜”*°•۞ Sobotnie Światełko Pamięci ۞•°*”˜˜”*°•☀️•°*”˜˜”*°•۞ Kamilkowi
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
I zawsze będę Ciebie kochać. Tak bardzo, bardzo ponad życie. I będę wciąż za Tobą tęsknić. I będę płakać za Tobą skrycie. Wiersz Haliny Surmacz. ____ Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
☀❇☀
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
•*´¯`✿─═◕ ❤️❤️❤️ ◕═─•*´¯`✿─•*´¯`✿─═◕ ❤️❤️❤️ ◕═─•*´¯`✿─ Światełko i modlitwę zostawiamy •*´¯`✿─═◕ ❤️❤️ ❤️◕═─•*´¯`✿─•*´¯`✿─═◕ ❤️❤️❤️ ◕═─•*´¯`✿─•*´¯`✿─═◕ ❤️❤️❤️ ◕═─•*´¯`✿─
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,,Bije zegar godziny, my wtedy mówimy, jak ten czas szybko mija, a to my mijamy..." ( S. Jachowicz). Karolku, pamiętam. R.I.P.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,,Bije zegar godziny, my wtedy mówimy, jak ten czas szybko mija, a to my mijamy..." ( S. Jachowicz). Wiesiu, pamiętam. R.I.P.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Sobotnie światełko ♨️ Kamilku
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Pragne bys był jak najszczęśliwszy a niewiem jak pomóc, modle sie a moja modlitwa niedoskonała, Panie Boże dopomóz duszy Kamilka, wez ja do siebie aby byłA NAJSZCZŚLIWSZA Z ANIOŁAMI W NIEBIE
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Gdy miało się ziemię całą i szczęście które się nie trafia A pozostała tylko fotografia To to jest mało naprawdę bardzo mało Światełko pamięci zapalam Kamilku ❤️❤️♨️♨️♨️♨️❤️❤️♨️♨️♨️♨️❤️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
☆*•.☆ Smutek i tęsknota Pustka mnie otacza W serce żal się wlewa Bólem i cierpieniem... zapalam znicz znicz wiecznej pamięci... ☆.•*☆
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niech zapłonie dla Was ten płomień, który niesie cień pamięci wszystkich, co noszą Was w swoich sercach i myślach....dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Ciebie Kamilku, zapalam smutne światełko.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Juz nie wróca te piekne dni,gdy czekałam na spotkanie z Toba zawsze usmiechajacym sie, dobrym,szczerym,serdecznym zawsze szlachetnym,gdy chciałam Ci zrobic przyjemność a nie wiedziałam jak,spoczywaj w
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ ☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
.★.•*`¨`*•. ......Nadzieja jest jak latarnia która swoim jasnym światłem potrafi dotrzeć nawet do najciemniejszych stron serca... ¸•*`¨`*•.★
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdy siądziesz gdzieś o zmroku, znów z oczu popłyną Ci łzy, a w sercu zadrży niepokój...już nie wrócą te piękne dni z Naszymi Ukochanymi....
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Jest Pamięć,wdzięczna Pamięć o Tobie,co nie więdnie, jak kwiaty, nie obsycha jak łzy.Pamięć trwalsza niż kamień.I jest żal, żal serdeczny po Tobie ☀️ Pamiętam i to Światełko skromne do Nieba Ci ślę ☀️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Wspomnienia pozwalają na chwilę szczęścia, bo myśleć to znaczy wciąż pamiętać. ________ Światełko z modlitwą dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   580   581   582   ...   1200   1201    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Wiesława Galewska
21.06.2017