KuPamięci.pl

KAMIL WIŚNIEWSKI


* 19.09.1996

 

+ 18.10.2016

Miejsce pochówku: Płock

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (16)
Licznik odwiedzin strony
238795
Zapalone ponad rok temu
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kochani, nauczcie nas wzbić się ponad wszystko, ponad nasze zwątpienie...tak trudno bez Was żyć...nasza miłość trwa i będzie trwać choć w innych światach...aż do spotkania
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
◦●◕ Wierzę, że nie gaśnie w śmierci Żadna myśl i czyn serdeczny. Ci, co odwołani wcześniej, nas wprowadzą w żywot wieczny ◕●◦
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Jak promyk słońca, który nagle zgasł ☀️ Malutki listek, który z drzewa spadł ☘️ Tak Ciebie nie ma dzisiaj pośród nas, Lecz w naszych sercach jesteś, po wieczny czas ❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Odpoczywajcie w spokoju ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY... ...˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜... Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Miłość,cierpienia,upadki,radości i krzyże to wszystko mieszało sie w Twoim życiu kochany a jak,to tłumaczy wiara był tam obecny Chrystus ale oprócz grzechu, ktory może zgładzić Miłosierdzie Boże,
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
.★.•*`¨`*•. Boże, Miłosierny Panie, daj duszom miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła. ¸•*`¨`*•.★
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Modlitwa i pamięć o Tych, co odeszli, jest dla Nich największym darem....pamiętamy Kochani gdziekolwiek jesteśmy, cokolwiek robimy Jesteście z nami Kochani....
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
W Niedzielę Miłosierdzia Bożego,światełko z modlitwą dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️ ☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️ ❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"W każdym strapieniu i o każdej porze czuwa nad nami miłosierdzie Boże".W Niedzielę Miłosierdzia Bożego wysyłam światełko z modlitwą, aby miłosierdzie Boże dało pokój Twej duszy Kamilku
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Zapłakane deszczem światełko dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
Tata śp. Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Bożego Miłosierdzia potrzebujemy wszyscy, doświadczajac go stajemy sie nowym stworzeniem, Panie prosze Cię o to dla DUSZY kAMILKA. sPOCZYWAJ KOCHANY W POKOJU
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
─═ ❤ ═─ Jest ciemno... Szukam światła... Zaślepiona tęsknotą idę wciąż dalej i dalej Błądzę, potykam się, upadam Łzy na moich rzęsach przysłaniają mi świat... ─═ ❤ ═─ z netu... ─═ ❤ ═─
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Cichutko zgarniam myśli, gdy snem oczy zasp0ane, a wiatr mnie leciutko trąca...smutno nam i tęskno Kochani...rozświetliliście nasze życie na chwilę, a teraz????
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   579   580   581   ...   1200   1201    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Wiesława Galewska
21.06.2017