Kochani, nauczcie nas wzbić się ponad wszystko, ponad nasze zwątpienie...tak
trudno bez Was żyć...nasza miłość trwa i będzie trwać choć w innych
światach...aż do spotkania
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
◦●◕
Wierzę, że nie gaśnie w śmierci
Żadna myśl i czyn serdeczny.
Ci, co odwołani wcześniej,
nas wprowadzą w żywot wieczny
◕●◦
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Jak promyk słońca, który nagle zgasł ☀️
Malutki listek, który z drzewa spadł ☘️
Tak Ciebie nie ma dzisiaj pośród nas,
Lecz w naszych sercach jesteś, po wieczny czas ❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Odpoczywajcie
w spokoju ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY...
...˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜...
Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Miłość,cierpienia,upadki,radości i krzyże to wszystko mieszało sie w Twoim
życiu kochany a jak,to tłumaczy wiara był tam obecny Chrystus ale oprócz
grzechu, ktory może zgładzić Miłosierdzie Boże,
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
.★.•*`¨`*•.
Boże, Miłosierny Panie,
daj duszom miejsce w niebie,
błogosławiony pokój
i jasność Twojego światła.
¸•*`¨`*•.★
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Modlitwa i pamięć o Tych, co odeszli, jest dla Nich największym
darem....pamiętamy Kochani gdziekolwiek jesteśmy, cokolwiek robimy Jesteście
z nami Kochani....
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
W Niedzielę Miłosierdzia Bożego,światełko z modlitwą dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"W każdym strapieniu i o każdej porze czuwa nad nami miłosierdzie
Boże".W Niedzielę Miłosierdzia Bożego wysyłam światełko z modlitwą,
aby miłosierdzie Boże dało pokój Twej duszy Kamilku
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Zapłakane deszczem światełko dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
Tata śp. Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Bożego Miłosierdzia potrzebujemy wszyscy, doświadczajac go stajemy sie nowym
stworzeniem, Panie prosze Cię o to dla DUSZY kAMILKA. sPOCZYWAJ KOCHANY W
POKOJU
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
─═ ❤ ═─
Jest ciemno...
Szukam światła...
Zaślepiona tęsknotą idę wciąż dalej i dalej
Błądzę, potykam się, upadam
Łzy na moich rzęsach przysłaniają mi świat...
─═ ❤ ═─
z netu...
─═ ❤ ═─
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Cichutko zgarniam myśli, gdy snem oczy zasp0ane, a wiatr mnie leciutko
trąca...smutno nam i tęskno Kochani...rozświetliliście nasze życie na
chwilę, a teraz????
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.