KuPamięci.pl

KAMIL WIŚNIEWSKI


* 19.09.1996

 

+ 18.10.2016

Miejsce pochówku: Płock

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (16)
Licznik odwiedzin strony
238861
Zapalone ponad rok temu
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku. ♨️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Kochany dużo szcęscia mi w swoim krótkim zyciu dałes,teraz wszystko sie zmieniło,juz nie wróci to co było,dałeś ile mogłes,ja czy mogłam wiecej? - powinnam,teraz jestem madrzejsza,spoczywaj w pokoku
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Panie, wysłuchaj łaskawie naszych modlitw za dusze sług i służebnic Twoich, za które się modlimy prosząc, abyś je przyjął do społeczności swoich Świętych. Przez Chrystusa, Pana naszego.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście jak wiatr...nie widzimy Was, ale czujemy Waszą obecność...Nasze Ukochane Aniołki...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☀️ Jasne Światełko Pamięci Kamilku ❤️
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
♨♠♨
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zniczem niegasnącym na ziemi się pali,żal i pamięć tych,którzy pozostali.......... Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
⭕⭕⭕☘️◕ •*`*• ◕ ☘️•*`*• ◕ •*`*• ◕ Ci co najwięcej dają światu najszybciej odchodzą◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ Światełko i modlitwę zostawiamy ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕☘️ •*`*• ◕☘️ ⭕⭕⭕
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku.♨️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
PANIE stworzyłes GO PIEKNEGO I DOBREGO spraw aby Jego DUSZA powróciła do tego aby zaznała w Niebie szczescia TWEGO. spoczywaj kochany w pokoju Bozym
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wy Kochani w Niebie schowani, Dusze Wasze czuwają nad nami, Serca Wasze pozostały na zawsze z nami.....
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
♡«♥«♡ ... Pozwól nie tęsknić nam Boże ..... do tego, co być nie może. ♡«♥«♡
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
* ❤️*. KOCHAMY..TĘSKNIMY..WSPOMINAMY .* ❤️*.. Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣ ╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Maryjo Królowo Polski módl się dziś w ten piękny słoneczny dzień za nami i naszymi drogimi zmarłymi.Niech odpoczywają w pokoju a my obyśmy żyli w pokoju w Ojczyźnie
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Tylko kwiatki i swiatełko na Twoim grobie radośnie błyszcza a w sercu zal ogromny i pustka,niech miłośc wypałnia nasze serca i dusze,laski Nieba Ciebie i wszystkich naszych zmarłych,spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   575   576   577   ...   1200   1201    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Wiesława Galewska
21.06.2017