☼♥☼
Boże, Miłosierny Panie,
daj duszom miejsce w niebie,
błogosławiony pokój
i jasność Twojego światła.
☼♥☼
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Spoczywaj moj Aniołku razem z tymi ktorych tez kocham i odeszli, to wieczna
opamiec, wieczna tesknota, zapalam wszystkim swiatełko majowe
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Umiera człowiek... pozostaje po nim słowo, specyficzny dla niego gest, klimat
uczuciowy, który wokół siebie roztaczał... ale pozostawił także... ogromny
smutek. Kamilku światełko mojej pamięci.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Morze łez wypłaczemy nim Was zobaczymy...ale nie umiemy inaczej, będziemy
zawsze czekać Kochani...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Jest taki ból,
którego nic nie ukoi…
Jest taki strach,
którego nic nie pokona…
Jest taki żal,
który nigdy nie zniknie…
Jest taka tęsknota,
która na zawsze zostanie…
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci. _ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_ Światełko
Pamięci dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Ciebie Kamilku światełko.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Miejsce gdzie cisza roni łzy, bolesna cisza, zapalamy światełko - symbol
wiecznego życia... Zawsze będziemy pamiętać, a po drugiej stronie
odnajdziemy się... ❤️ Twojej Pamięci Kamilku ❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ WIARA - POZWOLI
TRWAĆ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ NADZIEJA - ZMNIEJSZY
ODLEGŁOŚĆ ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ MIŁOŚĆ - NIGDY
NIE USTANIE ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Kamilku, piątkowe światełko do nieba dla Ciebie [*]
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
pustka i osamotnienie gniota mnie,chce sie podnosic i modlic sie za
Ciebie,doglądac miejsca spoczynku,zapalac swieczki,pielegnowac kwiaty,mięć
Was kochanych w sercu i pamieci,Boze pomagaj nam wszedzie
Zgłoś SPAM
mama MARTY
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Na kamiennej tablicy naszych serc wypisane imiona Tych, którzy odeszli, a
których tak bardzo kochany...to tak boli....
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
.•*•.•*•
W cieple migocącego płomienia
zamknięta jest PAMIĘĆ.
Ta tkliwa w osłonie miłości
i ta, w okruchach wspomnienia.
•*• .•*•.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Czy słyszysz szelest skrzydeł w wielkiej ciszy ?
To Anioły na ziemię sfruwają by nas strzec...
Nad każdym z nas się pochylają...
Nad każdym z nas czuwają....
Światełko Pamięci Kamilku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤️*••*❤*•`Pamięć
jest podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o najbliższych,
którzy odeszli.Światełko i modlitwę
zostawiamy.`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤*••*❤️*•`
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.