KuPamięci.pl

KAMIL WIŚNIEWSKI


* 19.09.1996

 

+ 18.10.2016

Miejsce pochówku: Płock

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (16)
Licznik odwiedzin strony
239242
Zapalone ponad rok temu
babcia Kamilka
We mnie sa wspomnienia o Tobie wszedzie,nawet na podeszwach moich butów,gdy chodze Twoimi sciezkami,nie chce aby te wspomnienia wysychały,chce z nimi byc,az do spotkania z Toba w Niebie,Boże prosze Ci
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Bo najgorsze jest czekanie na spotkanie z Wami Kochani...i ta cisza, pusta, cicha, sucha, czarna...bo najcięższe jest czekanie...ta samotność ciemna i tęsknota serca wielka...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
♥«♡ „ ...Tym co pozostają tutaj z garbem bólu, Jedyną pociechą jest cisza i pamięć... ♥.♥ Małgorzata Tuora ♡«♥
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tak trudno uwierzyć że tyle miłości, tyle dobroci, może odejść tak niespodziewanie. ____ Światełko z modlitwą dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒) (▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)JESTEŚMY Z WAMI ANIOŁKI(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)
Zgłoś SPAM
babia Kamilka
Kochany spójrz z wysokosci na moje modlitwy i starania dla Twojej duszy,wiem ze to niedoskonałe,ale Ty mi tak pomagasz,czuję to dobrze i dziekuje Ci i Dziedkowi Wackowi a mojemu mezowi sp za wszystko
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku kochany. ❤❤❤❤❤❤♥️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
◕ •*`*• ◕ Nic miłości nie pokona Trwamy tylko dla niej Choć nadziei rwie się nić Chociaż puste są ramiona Żyje wieczna Pamięć ◕ •*`*• ◕
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Chłód nas przenika, osłabia naszą wiarę, więc otulamy się ciepłem wspomnień, smutna nasza droga kiedyś się skończy, musimy trwać...aż do spotkania Kochani...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
۰̮✿۰̮̑✿۰̮̑✿. Światełko Pamięci dla Ciebie .۰̮̑✿۰ ۰̮̑✿ ✿ ☀️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
" Serce na pół rozdarte krwawi i ból je przenika,bo cóż to życie jest warte,gdy Ciebie tu nie ma" ____ Światełko z modlitwą Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ WIARA - POZWOLI TRWAĆ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ NADZIEJA - ZMNIEJSZY ODLEGŁOŚĆ ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Kochany moj witam cie w ten piekny poranek, ale dzień bedzie smutny bez Ciebie, twego pieknego usmiechu i zyczliwości serca, Twoja dobroc niech w Niebie rozsiewa miłośc i radośc Tobie i wszystkim tam
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
♥ *•¸•*`.♥ ..Najlepszym pamiętnikiem jest serce. .. ...Ono pamięta o tych, którzy są godni pamięci..❤️♣❤️ .♥*•¸•* ♥
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdzieś tam, gdzie dzień dotyka nocy, tam myśli nasze Was przytulają...Jesteście w nich tak bardzo Bliscy, a tak daleko...i tylko wspomnienia ciągle powracają...
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"MIŁOŚĆ NIGDY NIE UMIERA - CHOĆ ŻYCIE SIĘ KOŃCZY" ___ Światełko z modlitwą dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   547   548   549   ...   1201   1202    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Wiesława Galewska
21.06.2017