We mnie sa wspomnienia o Tobie wszedzie,nawet na podeszwach moich butów,gdy
chodze Twoimi sciezkami,nie chce aby te wspomnienia wysychały,chce z nimi
byc,az do spotkania z Toba w Niebie,Boże prosze Ci
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Bo najgorsze jest czekanie na spotkanie z Wami Kochani...i ta cisza, pusta,
cicha, sucha, czarna...bo najcięższe jest czekanie...ta samotność ciemna i
tęsknota serca wielka...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
♥«♡
„ ...Tym co pozostają tutaj z garbem bólu,
Jedyną pociechą jest cisza i pamięć...
♥.♥
Małgorzata Tuora
♡«♥
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tak trudno uwierzyć że tyle miłości, tyle dobroci, może odejść tak
niespodziewanie. ____ Światełko z modlitwą dla Ciebie Kamilku.
Kochany spójrz z wysokosci na moje modlitwy i starania dla Twojej duszy,wiem ze
to niedoskonałe,ale Ty mi tak pomagasz,czuję to dobrze i dziekuje Ci i
Dziedkowi Wackowi a mojemu mezowi sp za wszystko
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku kochany. ❤❤❤❤❤❤♥️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
◕ •*`*• ◕
Nic miłości nie pokona
Trwamy tylko dla niej
Choć nadziei rwie się nić
Chociaż puste są ramiona
Żyje wieczna Pamięć
◕ •*`*• ◕
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Chłód nas przenika, osłabia naszą wiarę, więc otulamy się ciepłem
wspomnień, smutna nasza droga kiedyś się skończy, musimy trwać...aż do
spotkania Kochani...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
۰̮✿۰̮̑✿۰̮̑✿. Światełko Pamięci dla Ciebie .۰̮̑✿۰
۰̮̑✿ ✿ ☀️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
" Serce na pół rozdarte krwawi i ból je przenika,bo cóż to życie jest
warte,gdy Ciebie tu nie ma" ____ Światełko z modlitwą Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ WIARA - POZWOLI
TRWAĆ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ NADZIEJA - ZMNIEJSZY
ODLEGŁOŚĆ ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ MIŁOŚĆ - NIGDY
NIE USTANIE ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Kochany moj witam cie w ten piekny poranek, ale dzień bedzie smutny bez Ciebie,
twego pieknego usmiechu i zyczliwości serca, Twoja dobroc niech w Niebie
rozsiewa miłośc i radośc Tobie i wszystkim tam
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
♥ *•¸•*`.♥
..Najlepszym pamiętnikiem
jest serce.
.. ...Ono pamięta o tych,
którzy są godni pamięci..❤️♣❤️
.♥*•¸•* ♥
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdzieś tam, gdzie dzień dotyka nocy, tam myśli nasze Was
przytulają...Jesteście w nich tak bardzo Bliscy, a tak daleko...i tylko
wspomnienia ciągle powracają...
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"MIŁOŚĆ NIGDY NIE UMIERA - CHOĆ ŻYCIE SIĘ KOŃCZY" ___
Światełko z modlitwą dla Ciebie Kamilku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.