"Boże pozwól mu na udział w życiu wiecznym.Non omnis moriar "
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
lekkomyślnośc i niewiedza,a Pan Cie stworzył pieknego i dobrego,zostałeś
ofiara tego wszystkiego, to teraz smutek,gorycz,ból,ze Cie utrasciliśmy,teraz
to wiemy,za pózno.Kochamy bardzo,spoczywaj w poko
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście tak daleko, dalej niż nam się wydaje, nie czujemy Waszego oddechu,
bicia serc...tęsknimy...choć nie widzimy Was, to Jesteście...w naszych
sercach, myślach, wspomnieniach...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
((¸.•´ ((¸.•✿`✿ ((¸.•´ ((¸.•✿`✿
✿_ŚWIATEŁKO
✿¨)_ PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Kamilku...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci.
_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Odpoczywajcie
w spokoju ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Pamięć i ♨️ Kamilku
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
byłeś sczesciem i nadzieją, pogodą życia, zostały fotografie,
wspomnienia, ten nagrobek czarny pokryty kwiatami i świeczką niegasnącą, to
jednak za mało aby sie pogodzic z utratą
Ciebie kochany
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Są pożegnania na które nigdy nie będziemy gotowi
Są słowa które zawsze wywoływać będą morza łez
I są takie osoby na myśl o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień
Kamilku ❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Taki los już teraz nasz, że Jesteście naszym sercem i trwacie...póki żyjemy
i śnimy za Wami Kochani łzy ronimy i tak bardzo tęsknimy...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
•**•
Zgasło światło
nastała ciemność lecz nie nocy
słowa zastygły w ciszy
wypaliła się świeca
zegar zatrzymał swój bieg
czas dobiegł kresu przeznaczenia...
`.•**•
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"...tu się tylko gościem jest. Tam się do Domu powraca" /T. Ferenc/
❤️෴☀️෴❤️ Światełko Pamięci ❤️෴☀️෴❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Najsmutniejsze są wspomnienia, które zadają okropny ból. Najsmutniejsze jest
własne serce, gdy cichutko woła ...wróć.... ___ Światełko Pamięci
Kamilku.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Niektóre rzeczy i miejsca nie będą już takie same... Zabrakło w nich
Osób, które nadawały im wyjątkowego znaczenia..."
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.