bose Aniołki siedza na chmurkach i kazdy lekko jak piórko fruwa,one Cie znają
i wszystkich młodych,bo w Niebie nad wami Matka Najswietsza czuwa.Tylko my nic
na ziemi nie rozumiemy,wyczekacie my dojdzi
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Żal, smutek i tęsknota...nasza tęsknota to niemoc, to ból, to bez życia
stan...tęsknota siostra samotności ogarnęła nasze oczy, nasze serca....
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Przyćmiona pamieć w wirze dnia codzinnego przygasa,lecz wraca na nowo jakby
wczoraj gdy ide ściezkami Twego zycia,to wydaje mi sie wtedy ze ide wraz z
Toba kochany i jest mi lepiej na duszy,spoczywaj
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia otaczają nasze myśli osnute mgiełką przemijającego czasu....w
naszych sercach na zawsze Aniołeczki Ukochane...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Ƹ̵̡Ӝ̵Ʒ ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵Ʒ Pierwszosierpniowe Światełka mojej pamięci
zapalam dla Ciebie Kamilku Ƹ̵̡Ӝ̵Ʒ ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵Ʒ
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❤️☀◊☀❤️Ci, którzy żyją nadzieją,❤️☀◊☀❤️widzą
dalej❤️☀◊☀❤️ Ci,co żyją miłością,❤️☀◊☀❤️widzą
głębiej❤️☀◊☀❤️Ci, co żyją wiarą,❤️☀◊☀❤️widzą
wszystko w innym świetle❤️☀◊☀❤️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Bywają w naszym życiu takie Osoby i takie chwile, które pozostają z nami na
zawsze...Choć mija czas Oni nie przemijają... Kamilku, światełko mojej
pamięci. R.I.P.
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️*♥️
Światełko pamięci za dni mojej nieobecności ♨️ Kamilku. Dziękuję za
pamięć o Karolu.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Kochany po wysiłkach i cierpieniach zycia spoczałes snem wiecznym wsród
cichej mogiły, bolesna nam bez Ciebie taraz życia droga, lecz kiedyś smierc
nas złączy u stóp Pana Boga
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Cisza za Nich przemawia, szum drzew, szelestem upartym w tej ciszy...znicz
miłości przypominający, że ciągle Są w sercach każdego z nas....
Kochany tyle cierpiałeś, teraz te kłopoty ziemskie oby Cie nie trapiły, ale
wiem ze jestes z nami, niech Bóg Cie obdarzy wieczna radoscia, spoczywaj w
pokoju, my sie modlimy. O Panie przytul Go
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Światełko pamięci z modlitwą o radość wieczną zapalam w ostatnią już
niedzielę lipca."Wielkość człowieka poznaje się po czynach a nie
słowach "św. Faustyna.Bóg nagrodzi wielkość i dobroć Waszą Kamilku
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Zapłakane deszczem światełko dla Ciebie Kamilku.
♥️♥️♥️♥️♥️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.