Tęsknimy za spojrzeniem Waszym, wspominamy uśmiech Wasz, gdzieś w oddali
słyszymy Was...Bądźcie szczęśliwi prosimy Was...Swym uśmiechem zastąpcie
słońce Kochani...
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️*♥️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
KOchany zyłes szybko,ciekawy swiata,chciałes go zmieniac,ale los potoczył
si,e inaczej,to swiat nas zmienił,teraz w pokorze staramy sie zdazac do jednego
celu - Nieba.Spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤️*••*❤*•`Pamięć
jest podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o najbliższych,
którzy odeszli.Światełko i modlitwę
zostawiamy.`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤*••*❤️*•`
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kochani, nauczcie nas wzbić się ponad wszystko, ponad nasze zwątpienie...tak
trudno bez Was żyć...nasza miłość trwa i będzie trwać choć w innych
światach...aż do spotkania
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️*♥️
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
❤☀❤
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Miłość nigdy nie umiera, chociaż nie ma Ciebie z nami, żyjesz w naszych
serca. Zapalony znicz jest znakiem pamięci i miłości. Odpoczywaj w radości
nieba Kamilku
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
,, Życie jest podróżą, która prowadzi do Domu.''
⭐ Wieczorny Promyczek otulony Pamięcią ☀️ ❤️⭐ Kamilkowi
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Wystarczyła jedna chwila,aby życie stało się tęsknotą
_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Kamilku.
Piekny motylu, ucieto Ci skrzydła, nim wznieść sie zdażyły do gwiazd,
chciałeś zwiedzać swiat, byłeś ciekawy Japoni, o niej marzyłeś, może
teraz Bóg Ci pozwoli zobaczyc Japonie z góry, badż szczesliwy
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Cóż nam zostało dzisiaj? wspomnienia...ten czas, te chwile...to dużo...czy
może niewiele...aż tyle, czy tylko tyle........
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
-:¦:- ◊ -:¦:-
Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas
W naszych sercach i wspomnieniach
Zostaną tam przez cały czas
Naszego ludzkiego istnienia
-:¦:- ◊ -:¦:-
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tak nam żle bez Was...tak nam żle gdy nachodzą wspomnienia... tak nam żle,
gdy Was nam brak...tak nam bardzo Was potrzeba...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Kamilku_ ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ_ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.