To światełko niech Ci powie,że pamiętamy o Tobie. Odpoczywaj w pokoju
wiecznym.
Zgłoś SPAM
BABCIA kAMILKA
POTRZEBUJEMY PRZYTULENIA NA TYM ŚWIECIE,A TY KOCHANY SZCZEGÓLNIE NA UKOJENIE W
BÓLU,MATKA NAJŚWIETSZA PRZYTULA CIE DO SWEGO ŁONA,DAJAC CI POKÓJ BOZY W
NIEBIE I WYTRWANIE NA WIECZNOŚĆ CAŁĄ,MODLE SIE
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Na tamten świat nikt się nie spóźnia, a niektórzy są tam nawet przed
czasem...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tam, gdzie wschodzą zorze nasze oczy szukają Waszych śladów Kochani...Tam,
gdzie jaśnieją gwiazdy przeczuwamy świat, który Was przytulił z miłością
do serca...Tam, gdzie my jesteśmy tęsknimy za Wami..
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Odeszli w ciszę, gdzie wiecznie trwają...
❤️... Nam pozostało pamiętać...❤️ Kamilkowi
TY kochany choc Cie nie moge dotknac,to jestes ze mna,pomagasz mi,znasz moje
troski,kierujesz sprawami,a ja staram sie nieustannie modlic aby Bóg uczynił
Cie szczesliwym w Niebie.Kochany dziekuje Ci
OD PRZEBUDZENIA rannego jestes kochany w mych myslach, modlitwie,jestescie
umeczeni wraz z Twoja mamą, niech dobry Bog ma w swojej opiece wszystkich,
potrzebujacych JEgo łask, spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
• °*✿*°•`
„Bóg widzi śmieć inaczej niż my.
My widzimy ją jako ciemny mur,
Bóg jako bramę”
• °*✿*°•`
Walter Flex
`•°*✿*° •
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Smutek...łza na policzku, żal w sercu, puste miejsce przy stole....ogrom
miłości i tęsknota...dla Naszych Ukochanych
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.