Zostawiam światełko w tą słoneczną niedzielę wraz z modlitwą na
jutrzejsze święto Matki Boskiej zielnej i rocznicę cudu nad Wisłą, abyś
cieszył się radością nieba i żył stale w pamięci
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Tata śp.Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Móc przytulić jeszcze raz, chociaż przez chwilę tych, których już z nami
nie ma...tęsknimy Kochani...ciągle tak samo...
Zgłoś SPAM
Babcia Kamilka
Otulam cię kochany moja pamięcią i miloscia,wyjechałam,zatęsknię i wrócę
do Twoich śladów,teraz śpij kochanym nie
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Każdy dzień uświadamia nam,że Was już nie ma,lecz tęsknota i pamięć
żyje w naszych sercach. ____ Światełko z modlitwą Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku. ❤❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣
╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Są pożegnania na które nigdy nie będziemy gotowi... Kamilku spokojnych
snów.
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️*♥️
♥️*♥️ Sobotnie światełko Kamilku ♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Może Cię swoim bólem w zimnej ziemi otulę, może Cię jasną nadzieją
myśli moje ogrzeją...tylko bezradne ręce nie mogą uczynić nic
więcej...Kamilku Kochany
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️*♥️♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Kochany jezeli z woli Boga jade to zabieram Cie,zabieram was z nami wszytkimi z
całą rodzina, błogosław,strzez od złego,daj łaski całej rodzinie zywym i
umarŁYM.Jestes ze nmą w myslach I modlitwie,
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku. ❤❤❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
Tata śp. Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wśród licznych kwiatów kobierca, którymi się ziemia pokrywa, jest jeden
kwiat w głębi serca, który się pamięć nazywa...pamiętamy zawsze i
wszędzie Kochani
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Kamilku - Światełko Pamięci za dziś
☀️☀️¤***¤☀️ ☀️ ☀️ ☀️¤***¤☀️☀️
I Światełka na kolejne siedem dni.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.