KuPamięci.pl

KAMIL WIŚNIEWSKI


* 19.09.1996

 

+ 18.10.2016

Miejsce pochówku: Płock

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (16)
Licznik odwiedzin strony
239424
Zapalone ponad rok temu
rodzice Michała Ruta
Zbyt mało sił by zapomnieć, zbyt mało sił by uwierzyć, zbyt dużo uczuć by tak po prostu wrócić do codzienności w której Ciebie brak -tak bardzo brak! __ Światełko dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
• °*•❤️✿❤️•*° • NIECH • °*•❤️✿❤️•*° • PŁONIE • °*•❤️✿❤️•*° • ŚWIATEŁKO • °*•❤️✿❤️•*° • NASZEJ • °*•❤️✿❤️•*° • PAMIĘCI * • °*•❤️✿❤️•*° •
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kochani, nauczcie nas wzbić się ponad wszystko, ponad nasze zwątpienie...tak trudno bez Was żyć...nasza miłość trwa i będzie trwać choć w innych światach...aż do spotkania
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Przemijamy ,przechodzimy z wielkich świateł w stronę zimy. Czas przenosi nas z afiszy w stronę ciszy."Pustka i cisza bez Twojego głosu ,ale nikt nie wyrwie z serca pamięci i miłości.Jesteś stale tu.
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyk
♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
„ Nigdy nie stracimy tego, co nas kiedyś cieszyło. Wszystko, co darzyliśmy głęboką miłością, pozostaje częścią nas.” Helen Keller.____Światełko z modlitwą dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Życie jest jak płomień palącej się świecy, zostanie zdmuchnięty lub dotrwa do końca, lecz zgaśnie na pewno...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
⭕⭕⭕☘️◕ •*`*• ◕ ☘️•*`*• ◕ •*`*• ◕ Ci co najwięcej dają światu najszybciej odchodzą◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ Światełko i modlitwę zostawiamy ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕☘️ •*`*• ◕☘️ ⭕⭕⭕
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Nie zdwałam sobie sprawy z tego,że w Tobie miałam moje noce i dnie,pracę i odpoczynek,moje smutki i radosci-to było,mineło,odeszło wraz z Toba kochany,teraz też jest to wszystko przepełnione tesknotą,
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
-:¦:--:¦:--:¦:- ... Pozwól nie tęsknić nam Boże ..... do tego, co być nie może. -:¦:--:¦:--:¦:-
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Mamy tylko jedno marzenie, piękne jak kolorowy sen, znów zobaczyć i przytulic Was Kochani...kiedyś się ziści...tylko tak trudno czekać...
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️*♥️ ♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Mija tylko czas, ból i smutek pozostają...tak bardzo nam Was brakuje Kochani. _ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะNIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Gdzież Ty kochany jestes teraz?,wierzę że z Aniołkami,może grasz z wielkimi w tej dziedzinie ale to wszystko na chwałe Najwyzszgo,dziekujac MU ZA SWIATŁO do którego zdażamy wszyscy, spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
◦●◕ „Pan Bóg zabiera człowieka wtedy, gdy widzi, że zasłużył sobie na niebo” •♥• Jan Grzegorczyk ◕●◦
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Maleńkie chwile uśmiechu to wspomnienia...siłę nam dają by iść dalej...Przyjmijcie Kochani serca mojego przytulenie, modlitwę i światełko...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   531   532   533   ...   1201   1202    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Wiesława Galewska
21.06.2017