Zbyt mało sił by zapomnieć, zbyt mało sił by uwierzyć, zbyt dużo uczuć
by tak po prostu wrócić do codzienności w której Ciebie brak -tak bardzo
brak! __ Światełko dla Ciebie Kamilku.
Kochani, nauczcie nas wzbić się ponad wszystko, ponad nasze zwątpienie...tak
trudno bez Was żyć...nasza miłość trwa i będzie trwać choć w innych
światach...aż do spotkania
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Przemijamy ,przechodzimy z wielkich świateł w stronę zimy. Czas
przenosi nas z afiszy w stronę ciszy."Pustka i cisza bez Twojego głosu
,ale nikt nie wyrwie z serca pamięci i miłości.Jesteś stale tu.
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyk
♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
„ Nigdy nie stracimy tego, co nas kiedyś cieszyło. Wszystko, co darzyliśmy
głęboką miłością, pozostaje częścią nas.” Helen
Keller.____Światełko z modlitwą dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Życie jest jak płomień palącej się świecy, zostanie zdmuchnięty lub
dotrwa do końca, lecz zgaśnie na pewno...
Nie zdwałam sobie sprawy z tego,że w Tobie miałam moje noce i dnie,pracę i
odpoczynek,moje smutki i radosci-to było,mineło,odeszło wraz z Toba
kochany,teraz też jest to wszystko przepełnione tesknotą,
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
-:¦:--:¦:--:¦:-
... Pozwól nie tęsknić nam Boże
..... do tego, co być nie może.
-:¦:--:¦:--:¦:-
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Mamy tylko jedno marzenie, piękne jak kolorowy sen, znów zobaczyć i przytulic
Was Kochani...kiedyś się ziści...tylko tak trudno czekać...
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️*♥️ ♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Mija tylko czas, ból i smutek pozostają...tak bardzo nam Was brakuje Kochani.
_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Kamilku.
Gdzież Ty kochany jestes teraz?,wierzę że z Aniołkami,może grasz z wielkimi
w tej dziedzinie ale to wszystko na chwałe Najwyzszgo,dziekujac MU ZA SWIATŁO
do którego zdażamy wszyscy, spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
◦●◕
„Pan Bóg zabiera człowieka wtedy,
gdy widzi, że zasłużył sobie na niebo”
•♥•
Jan Grzegorczyk
◕●◦
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Maleńkie chwile uśmiechu to wspomnienia...siłę nam dają by iść
dalej...Przyjmijcie Kochani serca mojego przytulenie, modlitwę i światełko...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.