Witaj Kamileczku mój w sobotni poranek. Dzisiaj wraz zw św. Grzegorzem
patronem dnia dzisiejszego modle sie o łaski dla Ciebie w Niebie i łaski dla
Twej mamy na ziemi, bądż szczęśliwy z Bogiem
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tam, gdzie wschodzą zorze nasze oczy szukają Waszych śladów, tam, gdzie
jaśnieją gwiazdy przeczuwamy świat, który przytulił Was z miłością do
serca, tam, gdzie jesteśmy tęsknimy tak bardzo za Wami...
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️*♥️ ♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"MIŁOŚĆ NIGDY NIE UMIERA - CHOĆ ŻYCIE SIĘ KOŃCZY" ____
Światełko z modlitwą dla Ciebie Kamilku.
kOCHANY BYŁES PIEKNY I DOBRY NIECH ANIOŁOWIE maja Cie w opiece w Niebie
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Choć nam bliskich śmierć zabiera
Pamięć o nich nie umiera
Na cmentarze przychodzimy
Nad grobami się modlimy
Chociaż czerń i rozpacz minie
Pamięć o nich nie zaginie.
Światełko pamięci Kamilku
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
♥¸.•♥
„Pokój Wam wieczny w cichej krainie,
Gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie płynie,
Gdzie słyszycie Boga głos serdeczny
Pokój Wam wieczny”
♥•.¸♥
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Ból i żal w nas tkwi, w myślach tylko Wy Kochani...zagłębieni w smutku
szukamy sensu swego istnienia...nasze życie tutaj bez Was nie ma żadnego
znaczenia...
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️*♥️ ♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Wystarczyła jedna chwila,aby życie stało się tęsknotą.
_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Kamilku.
Wrześniowe, smutne światełko dla Ciebie Kamilku. ♨️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Kochany jestes daleko, czy blisko? wierze ze blisko bo jestes cały czas w mych
myslach i sercu i modlitwach .Twe skromne cierpiace zycie na ziemi , niech
bedzie radosne w Niebie, spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście tak daleko, dalej niż nam się wydaje, nie czujemy Waszego oddechu,
bicia serc...tęsknimy...choć nie widzimy Was, to Jesteście...w naszych
sercach, myślach, wspomnieniach...
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Przemijamy,czas przenosi nas z afiszy w strone ciszy-to prawda,ale tęskno do
tamtych dni gdy w nich byłeś Ty.Nie zaznałeś luksusów tego świata,było
skromnie ale pragnałeś zyc bo miłośc miałeś w sercu
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.