KuPamięci.pl

KAMIL WIŚNIEWSKI


* 19.09.1996

 

+ 18.10.2016

Miejsce pochówku: Płock

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (16)
Licznik odwiedzin strony
239426
Zapalone ponad rok temu
babcia Kamilka
Witaj Kamileczku mój w sobotni poranek. Dzisiaj wraz zw św. Grzegorzem patronem dnia dzisiejszego modle sie o łaski dla Ciebie w Niebie i łaski dla Twej mamy na ziemi, bądż szczęśliwy z Bogiem
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tam, gdzie wschodzą zorze nasze oczy szukają Waszych śladów, tam, gdzie jaśnieją gwiazdy przeczuwamy świat, który przytulił Was z miłością do serca, tam, gdzie jesteśmy tęsknimy tak bardzo za Wami...
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️*♥️ ♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"MIŁOŚĆ NIGDY NIE UMIERA - CHOĆ ŻYCIE SIĘ KOŃCZY" ____ Światełko z modlitwą dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡° ♡° ❤️ Ƹ̵
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko dla Ciebie Kamilku.♨️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
kOCHANY BYŁES PIEKNY I DOBRY NIECH ANIOŁOWIE maja Cie w opiece w Niebie
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Choć nam bliskich śmierć zabiera Pamięć o nich nie umiera Na cmentarze przychodzimy Nad grobami się modlimy Chociaż czerń i rozpacz minie Pamięć o nich nie zaginie. Światełko pamięci Kamilku
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
♥¸.•♥ „Pokój Wam wieczny w cichej krainie, Gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie płynie, Gdzie słyszycie Boga głos serdeczny Pokój Wam wieczny” ♥•.¸♥
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Ból i żal w nas tkwi, w myślach tylko Wy Kochani...zagłębieni w smutku szukamy sensu swego istnienia...nasze życie tutaj bez Was nie ma żadnego znaczenia...
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️*♥️ ♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Wystarczyła jedna chwila,aby życie stało się tęsknotą. _ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
▃▂ ☀❤️☀ ▂▃▃▂☀❤️☀ ▂▃Światełko i modlitwę zostawiamy ▃▂☀❤️☀ ▂▃▃▂ ☀❤️☀ ▂▃ ▃▂ ☀❤️☀ ▂▃▃▂☀❤️☀ ▂▃ ▃▂☀❤️☀ ▂▃▃▂ ☀❤️☀ ▂▃
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Wrześniowe, smutne światełko dla Ciebie Kamilku. ♨️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Kochany jestes daleko, czy blisko? wierze ze blisko bo jestes cały czas w mych myslach i sercu i modlitwach .Twe skromne cierpiace zycie na ziemi , niech bedzie radosne w Niebie, spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście tak daleko, dalej niż nam się wydaje, nie czujemy Waszego oddechu, bicia serc...tęsknimy...choć nie widzimy Was, to Jesteście...w naszych sercach, myślach, wspomnieniach...
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Przemijamy,czas przenosi nas z afiszy w strone ciszy-to prawda,ale tęskno do tamtych dni gdy w nich byłeś Ty.Nie zaznałeś luksusów tego świata,było skromnie ale pragnałeś zyc bo miłośc miałeś w sercu
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku. ♨️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   530   531   532   ...   1201   1202    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Wiesława Galewska
21.06.2017