KuPamięci.pl

KAMIL WIŚNIEWSKI


* 19.09.1996

 

+ 18.10.2016

Miejsce pochówku: Płock

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (16)
Licznik odwiedzin strony
239652
Zapalone ponad rok temu
RODZICE ANETKI JUCHA
♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡° ♡° ❤️ Ƹ̵
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Wszystko się kiedyś zaczyna i kiedyś musi się skończyć. Mimo, że to wiemy to jest nam tak ciężko po Waszej stracie Kochani. - Pamięć i modlitwa dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ ♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Ci co odeszli gdzie nie ma nas, kurtyną nieba przysłonięci... Ci co odeszli tam gdzie nie czas, pozostaną w mej pamięci..."
Zgłoś SPAM
babcia Kamika
przytulam Cie kochany moj i razem jestem z wami wnukami moimi , a bol rozpiera serce ze nie mogłes rozwinac swych zdolnosci, talentu,ale pewnie w Niebie to jest potrzebne i tam słuzysz kochany
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Codziennie w myślach przytulamy Was Kochani, przesyłamy Wam najpiękniejsze uczucia i tak bardzo tęsknimy...
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Odpoczywajcie w spokoju ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Pamiętam ❤️ i ślę Ci w tym Światełku promyczek ☀️ listopadowego słonka ☀️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
11 listopad nasze święto narodowe.Niech dobry Bóg da pokój duszom Tych,którzy walczyli o wolną Ojczyznę, niech odpoczywają w radości nieba i również Ty Kamilku
Zgłoś SPAM
bacia Kamilka
Kochany Kamileczek, dzis szczególnie wspomnienia i łacznośc z wami - z Dziadkiem Wackiem i nami na ziemi, przez bliskośc serc i spraw nas łaczacych, wspominamy, kochamy , jestesmy razem duchowo
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kiedyś nadejdzie taki dzień, dzień w którym się spotkamy, radości nie przyćmi bólu cierń, znów przytulimy Was Kochani.....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zostały nam tylko piękne wspomnienia....tak bardzo tęsknimy za Wami Dzieci Ukochane....Światełko Pamięci i modlitwa Kamilku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️ ☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️ ❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Kamileczek moja miłosc, moje utesknienie, moja troska i moje wszystko, spoczywaj w Bogu
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tam daleko pośród gwiazd jest zaczarowany świat, piękniejszy od tego co nas otacza, kiedyś odnajdziemy się tam...i będziemy spacerować razem pośród gwiazd Kochani
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   504   505   506   ...   1201   1202    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Wiesława Galewska
21.06.2017