✬
Życie szybko przemija.
Czas się nie zatrzymuje...
Pamięć pozostaje...
Serce ciągle czuje...
Wspomnienie, choć bolesne...
Zapomnieć nie pozwala...
Uczucie nie wygasa...
Pozostaje wiara...
✬
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️ Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę,a
jej Ciepło ogrzewa Twoją Duszę⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️Zostawiamy
modlitwę⭐❄⭐ ❄️ Odpoczywaj w pokoju⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❤️ "Tu Ciebie nie ma lecz jesteś przecież... I pozostaniesz...
Jest coś, co mrokom się opiera – to Pamięć - ona nie umiera..."❤️
Światełko ⁕⁕⁑⁑⁂☀️⁂⁑⁑⁕⁕Pamięci za dziś i za
poprzednie dni.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Kocham Cie Kamilku, teraz lepsze czasy, szkoda ze nie doczekałes tego co tak
bardzo pragnales, serce sie kraje, tylko modlitwa za Ciebie kochany, niech Cie
Matka Boza przytula w Niebie
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Czekajcie na nas...tam, gdzie szlak skrzyżuje nasze i Wasze serca...kochamy Was
i tęsknimy tak bardzo...do spotkania
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_*❤️*_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Kamilku.
Kochany jestesmy tak blisko a tak daleko,to trudna sprawa,ale moje serce jast
zawsze przy Tobie,modlitwa,pragnienie miłosci i dobra,ciszy i pokoju bozego,dla
Ciebie,Dziadka i wszystkich spoczywajacych
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wszystko skończyło się...tęsknimy za Wami dzień i noc, w krainie serc
jesteśmy sami, tysiąc uczuć, milion łez, nieprzespana noc, stracony
dzień...bo nie ma Was z nami Kochani
Bóg miłosierny daje duszom zbawienie a nam pocieszenie. W kolejną smutną
niedzielę zapalam Ci światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Witam Cie kochany,dziekuje Ci pomogłes mi odpoczac,badz dalej ze mna dodaj mi
siły ducha abym trwała w modlitwie i pomocy Tobie i wszystkim zmarłym i zywym
potrzebujacym pomocy,a TY WIESZ KOMU NAJBARD
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
.•*”˜˜”*°•.
"...Oni są z nami
Niepokonani przez czas.
W każdym oddechu,
życia pośpiechu są w nas..."
`°*”˜˜”*°◕
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Ból rozstania nigdy nie osłabnie, a miłość pozostanie na zawsze niczym
wieczny podarunek....Aniołki Ukochane
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.