Noworoczne światełko z modlitwą Kamilku. - Bliskim dziękujemy za wspólne
trwanie,życzymy wielu łask Bożych i wszystkiego co najlepsze w 2023 rok.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
⭐❄️Noworoczne❄️☀️ Światełko ☀️❤️Pamięci❤️⭐
Bliskim, życzę zdrowia i wszelkiej pomyślności oraz spokoju, nadziei i siły
na kolejny rok trwania przy Pamięci o Tych, których już nie ma na tym
świecie.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
⭐❤️ ⭐ "Są chwile, by działać i takie, kiedy należy pogodzić
się z tym, co przynosi los..Zostawiam noworoczne światełka i
modlitwę...⭐❤️ ⭐
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
❤☀️❤
Zgłoś SPAM
mama tadzia W
Nowy Rok 2023 i Świętej Bożej Rodzicielki- wysyłam Ci światełko z
modlitwą, aby Ona czuwała nad Twoim snem.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Kochany noworoczne swiatełko miłosci na nowy rok i wiecznosc całam zapalam
ci dzisiaj,na ziemi czas odliczamy latami,w wieczności czas sie nie
liczy,abysmy byli razem na wieki całe,spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Noworoczne światełko dla Ciebie Kamilku. Twoim Bliskim, życzę zdrowia i
siły na kolejny rok tęsknoty. Dziękuję za pamięć i światełka zapalane
mojej wnuczce Zosi.Grażyna
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Kamilku, noworoczne, pierwsze światełko w tym roku ♨️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
•●¤ّۣۜ(¯`v´¯)NOWOROCZNE
¤*¨¨*¤.¸¤* .`.`.`.`.`.`.`.`
_-:¦:-_
(Ż`♥`Ż)_ŚWIATEŁKO
_________PAMIĘCI Bliskim
w tym Nowym Roku 2023 życzę: spokoju, zdrowia i pomyślności.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
To nic, że dzieli nas czas, to nic, że dzielą nas kilometry, to nic, że
dzieli nas granica zimnych ścian i drzwi zamkniętych...ponad całą ziemią
łączą się nasze serca, nawet z daleka siebie słyszą
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko w ostatnim dniu 2022 roku wraz z modlitwą dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
Rodzice Śp. Przemka Jakubczyka
⭐⭐⭐ Sylwestrowe światełko i modlitwę wysyłamy dla Ciebie. ⭐⭐⭐
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Kamilku ☆ Otulam Cię Pamięcią ❤️ i zapalam Ci ❤️☀️ Światełko
☀️ na ten ostatni wieczór 2022r. *•ڰۣڿ❤️ ڰۣڿ•☆Odpoczywaj w
Pokoju *•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•*
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Musimy się nauczyć tracić. Musimy być świadomi tego, że bez względu na
to, co zdobywamy, wcześniej czy później to tracimy... Smutne...Kamilku
światełko w ten ostatni dzień roku. Pamiętam..
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
⭐❤️⭐Sylwestrowe,piękne,najjaśniejszae lampeczki,dla Ciebie Kamilku
.Bliskim życzę szczęśliwego,lepszego roku,dużo zdrowia.Dziękuję za
wspólne trwanie i pamięć,pozdrawiam.⭐❤️⭐
Bog Cie powołał,zostawiłeś wszystko nagle,pozostało na tej ziemi,a któz
to ogarnie?żyłeś skromnie ale serce miałeś wielkie i mężne,znajac to
wiem,że TWA MIŁOŚć w Niebie jest wielka, kocham cIE Kamilk
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.