Życie nie jest swieca a raczej wspaniała pochodnia, która Bog pozwala trzymac
przez dłuższą lub krótsza chwile, a potem oddajemy ja naszym nastepcom.
Twoja pochodnia to moja miłośc do Ciebie kochany
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Choć nam bliskich śmierć zabiera
Pamięć o Nich nie umiera
Na cmentarze przychodzimy
Nad grobami się modlimy
Choć czerń i rozpacz minie
Pamięć o Nich nie zaginie Kamilku ❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨ Jesteś już po drugiej stronie Życia,Zgasło życie, Jak Świeca
zdmuchnięta przez wiatr, Nie ma Cię wśród nas, Choć tęskno nam za Tobą,
Po tamtej stronie chmur jest inny ,lepszy Świat.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Rozłączeni, lecz jedno o drugim pamięta, my o Was na ziemi, Wy o nas w
niebie...pomiędzy nami lata biały gołąb smutku...tęsknimy Kochani tak
bardzo
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
ODPOCZYWAJCIE W SPOKOJU
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
•*⭐☀️ Światełko Pamięci ☀️⭐*• Kamilkowi
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Upływa szybko życie i nie wiemy co z nami za chwilę.Dobrze, że jeszcze
możemy zapalić Wam znicz, aby pamięć nie zginęła.Żyjemy z nadzieją, że
w domu Ojca jesteście szczęśliwi i czuwacie nad nami
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko dla Kamilka.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Chciałes w życiu ziemskim tak wiele dokonać,los skierował Cię
przedwcześniena na droge do wiecznosci,idz tam KOchany z Aniołami, podażaj za
świetymi, abys słuzył Bogu w tej drodze,nich Cie maja w opie
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨❤️.ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Gdzie nie ma łez, gdzie cierpień
kres i słońce zawsze świeci to właśnie tam, u nieba bram spotkamy się, gdy
przyjdzie czas.Spoczywaj w pokoju.
Kamilkuڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Ludzka dusza...jest jak tęcza nad przepaścią...jak całe życie znika...i
taki wielki żal...po Kochanej Osobie...tych co zostali przenika....
Bóg zdecydował tak kochany mój wnusiu,w sercu mym szlak zycia zostawiłeś,bo
miłośc moja z Toba wszedzie nierozerwalnie istniec bedzie.ZToba ide prze
reszte tych dni,które mi dał Pan,spoczywaj w pokoj
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
☘❤️☘"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą."Bardzo
dziękuję babci Kamilka za światełka urodzinowe i noworoczne zapalone dla
mojego męża i słowa wsparcia dla mnie, pozdrawiam.☘❤️☘
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Noworoczne światełko Kamilku...Bliskim samego dobra na Nowy Rok, dziękuję za
wspólne trwanie, serdecznie pozdrawiam Gosia
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.