KuPamięci.pl

KAMIL WIŚNIEWSKI


* 19.09.1996

 

+ 18.10.2016

Miejsce pochówku: Płock

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (16)
Licznik odwiedzin strony
239630
Zapalone ponad rok temu
babcia Kamilka
Twoja nieobecnosc , jak cisz nocy, niezmierzona lecz w mym umysle ciagle głeboka a zdrugiej strony Twa ppostac wciąz zywa, serce nie zapomni, światełka Kamilku
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❀❤️Zgasło światło, nastała ciemność, słowa zastygły w ciszy, wypaliła się świeca, zegar zatrzymał swój bieg, czas dobiegł kresu przeznaczenia. Światełko pamięci i codzienna modlitwa.❀❤️❀
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tam, gdzie jest dużo miłości tęsknota jest największa...kochamy Was łzą, bolącym od tęsknoty sercem, całym życiem....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•- Nasza pamięć i światełko dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
ԑ̮̑❄️̮̑ɜܓ❤️ Światełko Pamięci ❤️ԑ̮̑❄️̮̑ɜܓ Kamilkowi
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
DROGA TWA WIODŁA ciernistymi ściezkami, czasem płatkami kwiatków,w sercu ból, czasem krótkie radości,aby teraz Twa duszA doznała radości wiecznej i swietlanej drogi do wieczności kochany mój wnusiu
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
♨️♥️
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️♨ ღ♨️ღ ♨.❤️⭐☘️⭐❤️ Tęsknota z bólem idą w parze, a my mamy tylko nadzieje, że kiedyś będziemy razem.Zostawiam codzienną modlitwę.❤️⭐☘️⭐❤️♨ ღ♨️ღ ♨❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jak dostrzec sens w naszej rozpaczy, jaką iść drogą, którą los przeznaczy...ciernistą pójdziemy, tak nam pisane...do Was Kochani...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Tęsknimy do przeszłości w której nam jaśniał cały świat,bo pamiętamy,że czas z Tobą to piękny czas; - Nasza pamięć dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Czy dzien pochmurny czy słoneczny zawsze tak samo, zawsze Ciebie brak kochany, pałetaja sie smutne mysli po głowie, smutek i tesknota wciaz trwaja, szukajmy w mkodlitwie tego co Ci potrzeba w Niebie
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Smutne światełko dla Ciebie Kamilku. ♨️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️☘️⭐☘️♨️"Życie to czas, w którym szukamy Boga. Śmierć to czas, w którym Go znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go posiadamy” św. Franciszek Salezy.Zostawiam modlitwę.♨️☘️⭐☘️♨️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   186   187   188   ...   1201   1202    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Wiesława Galewska
21.06.2017