KuPamięci.pl

KAMIL WIŚNIEWSKI


* 19.09.1996

 

+ 18.10.2016

Miejsce pochówku: Płock

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (16)
Licznik odwiedzin strony
239623
Zapalone ponad rok temu
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️❤️Każdy kwiat więdnie, każdy barwę zmienia, jest tylko jedem kawiat, to jest kwiat wspomnienia.Jasny płomyk pamięci zapalam dla Ciebie, niech płonie wiecznie i otula Cię.♨️❤️♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W pamiętaniu, we wspomnieniu...zawsze Będziecie...miłość Bliskich z Wami wszędzie....światełka pamięci dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Ta smutna droga kiedyś się skończy. Muszę w niej wytrwać-gdy Ciebie nie ma" - Pamięć i modlitwa dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Miłość łączy się z krzyżem
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Kamilus kochany , dziekuje Ci, pozdrawiam duszyczke, niech Matka Boza ma Cie w swojej nieustajacej opiece, tysiace swiatełek
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨ ღ♨️ღ ♨❤️❄️⭐❄️❤️ Światełko zapalam Tobie często, Byś wiedział ,że w sercu mym żyjesz Byś nie czuał zimna ,ciemności Byś miał ciepło i blask jasności.Pamiętam.❤️❄️⭐❄️❤️♨ ღ♨️ღ ♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Chłód nas przenika, osłabia naszą wiarę, więc otulamy się ciepłem wspomnień, smutna nasza droga kiedyś się skończy, musimy trwać...aż do spotkania Kochani...
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Spoczywaj w pokoju, a pamięć o Tobie niech zawsze będzie żywa... Światełko z modlitwą dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☀️ Płomyczek jasny w Dalekie Przestworza posyłam dla Ciebie ☀️ Śpij spokojnie Kamilku ❤️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
CZy mówie wierszem czy prozą,czy tym co czuje i w sercu mam to zawsze ten ból, zawsze ten smutek, ta gorycz w sercu tkwi , ze Cie juz nie moge uscisnac, przytulic,że jestes tak daleko,Kochany Kamilku
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko dla Kamilka. ♨️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️Tańcują wspomnienia na zimnym marmurze, płomieniem świecy przywołane. Nie pozwalają zapomnieć gorącem serc ogrzane.Światełka do Nieba z modlitwą i wspomnieniem dla Ciebie.❤️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
❀*¯*♥*¯*❀ W daleką podróż zabrał Was Bóg Jedną nadzieję nam dając, Że kiedyś przekroczą też Niebios próg, Ci, którzy tutaj w bólu zostali ❀*¯*♥*¯*❀
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Smutno nam...Wy Jesteście tam, u Boga, wśród Aniołów, szczęśliwi, bez smutku i żalów...odnajdziemy Was, znów będziemy razem...wiecznie...Ukochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Jesteś naszym Aniołem,który czuwa nad nami..Jesteś miłości wspomnienie..Jesteś w smutku pocieszeniem..Jesteś; - Światełko dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Byłeś słońcem i wiosny tchnieniem, jesteś cieniem i wspomnieniem .Serce nie zapomina tego, kogo kochał0 nad życie .Zapalam światełko pamięci i wysyłam serdeczną modlitwę do Ciebie
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   185   186   187   ...   1201   1202    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Wiesława Galewska
21.06.2017