❤️♨️♨♨️❤️Każdy kwiat więdnie, każdy barwę zmienia, jest
tylko jedem kawiat, to jest kwiat wspomnienia.Jasny płomyk pamięci zapalam dla
Ciebie, niech płonie wiecznie i otula Cię.♨️❤️♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W pamiętaniu, we wspomnieniu...zawsze Będziecie...miłość Bliskich z Wami
wszędzie....światełka pamięci dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Ta smutna droga kiedyś się skończy. Muszę w niej wytrwać-gdy Ciebie
nie ma" - Pamięć i modlitwa dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Miłość łączy się z krzyżem
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Kamilus kochany , dziekuje Ci, pozdrawiam duszyczke, niech Matka Boza ma Cie w
swojej nieustajacej opiece, tysiace swiatełek
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨ ღ♨️ღ ♨❤️❄️⭐❄️❤️ Światełko zapalam Tobie
często, Byś wiedział ,że w sercu mym żyjesz Byś nie czuał zimna
,ciemności Byś miał ciepło i blask
jasności.Pamiętam.❤️❄️⭐❄️❤️♨ ღ♨️ღ ♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Chłód nas przenika, osłabia naszą wiarę, więc otulamy się ciepłem
wspomnień, smutna nasza droga kiedyś się skończy, musimy trwać...aż do
spotkania Kochani...
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Spoczywaj w pokoju, a pamięć o Tobie niech zawsze będzie żywa...
Światełko z modlitwą dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☀️ Płomyczek jasny w Dalekie Przestworza posyłam dla Ciebie ☀️
Śpij spokojnie Kamilku ❤️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
CZy mówie wierszem czy prozą,czy tym co czuje i w sercu mam to zawsze ten
ból, zawsze ten smutek, ta gorycz w sercu tkwi , ze Cie juz nie moge uscisnac,
przytulic,że jestes tak daleko,Kochany Kamilku
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko dla Kamilka. ♨️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️Tańcują wspomnienia na zimnym marmurze, płomieniem świecy przywołane.
Nie pozwalają zapomnieć gorącem serc ogrzane.Światełka do Nieba z modlitwą
i wspomnieniem dla Ciebie.❤️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
❀*¯*♥*¯*❀
W daleką podróż zabrał Was Bóg
Jedną nadzieję nam dając,
Że kiedyś przekroczą też Niebios próg,
Ci, którzy tutaj w bólu zostali
❀*¯*♥*¯*❀
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Smutno nam...Wy Jesteście tam, u Boga, wśród Aniołów, szczęśliwi, bez
smutku i żalów...odnajdziemy Was, znów będziemy razem...wiecznie...Ukochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Jesteś naszym Aniołem,który czuwa nad nami..Jesteś miłości
wspomnienie..Jesteś w smutku pocieszeniem..Jesteś; - Światełko dla Ciebie
Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Byłeś słońcem i wiosny tchnieniem, jesteś cieniem i wspomnieniem .Serce nie
zapomina tego, kogo kochał0 nad życie .Zapalam światełko pamięci i wysyłam
serdeczną modlitwę do Ciebie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.