❤️♨️Największym skarbem człowieka jest Jego pamięć. Przechowujemy w
niej urocze chwile, najdroższe serca,najcenniesze słowa, gesty,czyjeś oczy,
czyjeś łzy. Były naszego życia ozdobą.♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Przytul nas Boże i okaż miłosierdzie, nas i Naszych Aniołków Ukochanych,
utul w ramionach, daj wytchnienie, daj siłę....sercem i myślami jesteśmy
razem...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
¯❀¯¯
Stracić kogoś...
❤️ ¯❀¯¯
To tak jakby zgasić Słońce na niebie
Cały świat oblec w czarną szatę
A to co kolorowe schować gdzieś głęboko
¯❀¯¯¯ ❤️
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
babcia KamilkA
KOCHANY, MRÓZ i zimno a w sercu goraco ,tesknota i smutek, wspomnienia miejsc
i rozmów, usmiechów i relacji, - tak to zycie sie toczy i swiat wiekuisty a
nad wszystkim wola Boza
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Wspomnienia pozwalają na chwilę szczęścia, bo myśleć to znaczy wciąż
pamiętać; - Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku.
Niedzielne światełko pamięci dla Ciebie Kamilku. ♨️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨️
Lecz oni ciągle przecież żywi. Nadal wytrwale są wśród nas. Ich dusze przy
nas pozostały. Tylko ich ciała zabrał
czas.Kamilku...♨️❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
⭐.•*”˜˜”*°•.⭐
Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas
W naszych sercach i wspomnieniach
Zostaną tam przez cały czas
Naszego ludzkiego istnienia
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨❤️♨ ԑ̮̑
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tak wiele nam uciekło....pozostała tylko tęsknota i malutkie światełko
nadziei, że odzyskamy kiedyś to co straciliśmy....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Prawdziwej miłości nie zniszczy żadna rozłąka"..Paulo Coelho...
Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Witam Cie kochany, kocham, przytulam na zawsze i na wieki całe, wspominam czasy
gdy bylismy razem a duchem i sercem teraz i zawsZe4
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️ ❤️Każdy kwiat więdnie, każdy barwę zmienia, jest
tylko jedem kawiat, to jest kwiat wspomnienia.Jasny płomyk pamięci zapalam dla
Ciebie, niech płonie wiecznie i otula Cię.❤️♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zatrzymajcie upływający czas we wspomnieniach, a przede wszystkim pamiętajcie
o pięknych chwilach, by nigdy nie poszły w zapomnienie...serduszka dla Was
Kochani
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.