KuPamięci.pl

KAMIL WIŚNIEWSKI


* 19.09.1996

 

+ 18.10.2016

Miejsce pochówku: Płock

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (16)
Licznik odwiedzin strony
239496
Zapalone ponad rok temu
Mama Krzysia Rzepeckiego
Rozłączeni, lecz jedno o drugim pamięta, my o Was na ziemi, Wy o nas w niebie...pomiędzy nami lata biały gołąb smutku...tęsknimy Kochani tak bardzo
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
tak zacne miejsca , gdzie bywałes teraz ziona smutkiem , sa dla mnie pamiecia a Ty kochany z wysokosci Nieba błogosław nam jak mozesz i badz okryty łaskami w wiecznosci
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY -•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•- Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Gdy jest mi źle, gdy życie mnie przytłacza, me serce łka, dusza cierpi też, wołam przyjdź, cierpliwie czekam w ciszy ,aż przyjdziesz tu, usiądziesz ze mną znów." Ale to już niemożliwe Kamilku
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Kamilka ♥️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❄️♨️❄️❤️idzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy i nawet Ci się tu wracać nie marzy bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy na wieki.❤️❄️♨️❄️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Posłuchajcie proszę Kochani, chcemy Wam powiedzieć...że zapomnieć Was to jak przestać żyć, zapomnieć Was znaczy nie mieć nic...w pamięci i modlitwie Jesteście na zawsze...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie. __ Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❤️ „ ...życie jest ulotne, pamięć wieczna...” ❤️ ❀❀❤❀❀ Śpij spokojnie ❀❀❤❀❀
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
spoczywaj w pokoju, a na ziemi same miejsca puste, ktore zostawiłes a krzycza zalem , tak bardzo tam Ciebie kochany potrzeba, patrz z góry i pomoz.światełko serdeczne Kamilku
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku. ♨️♥️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w kręgu gwiazd do Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z daleka. Spoczywaj w pokoju. Zostawiam modlitwę...❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście w lepszej krainie, cisi, spokojni i szczęśliwi, nam została wiązanka pieśni, co wyśpiewują duszy naszej tęsknotę...czekajcie na nas Kochani...
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Dni człowieka są jak trawa, kwitnie jak kwiat na polu, ledwie muśnie go wiatr, a już go nie ma i miejsce gdzie był już go nie poznaje.... Kamilku mroźne światełko pamięci. R.I.P.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Kamilka ♨️♥️♥️♥️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Jasne chmurki na Niebie a w sercu mam Ciebie , ale nie przytule, moge tylko wspomniec a tak jestes potrzebny i z Nieba te z nam błogosławisz, dziekuje
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   172   173   174   ...   1201   1202    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Wiesława Galewska
21.06.2017