Modlitwą i ciepłem serca rozpalam Wam Kochani jaśniutkie światełka, niech
nigdy nie zgasną, niech ich promyki lecą jak ptaki do nieba, niech palą się
dla Was w dzień i w noc jasno...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;W pamięci wciąż trwasz,ciepłym wspomnieniem wracasz.. W tęsknoty łzach
które płyną i w czasie który przeminął; - Światełko Pamięci Kamilku.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Wszystko kiedyś przeminie... Choć wydawało się, że będzie trwać wiecznie.
Te wszystkie wspólnie spędzone razem chwile, nagle wszystko znika, pozostaje
tylko tęsknota...
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Światełko na najbliższe 12 dni mojej nieobecności [*]
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
modlimy sie za Papieza Franciszka i o to aby i Ciebie kochany pobłogosławił i
wstawiał sie za Twa duszyczka w Niebie
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wczorajsza przeszłość uderza do naszego serca jak huragan, a my nic zrobić
nie potrafimy, pomimo dzielnych zmagań- tego, co minęło- nie wrócimy ....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Kamilku..♥..♥.. Niech zawsze Ci płonie Światełko Pamięci otulone
miłością i tęsknotą.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Wieczne odpoczywanie daj Panie papieżowi Franciszkowi i radość wieczną
Kamilkowi
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
dobrze ze jest miejsce ciche, spokojne itulone swiaTEŁKIM , GDZIE MOZEMY SIE
SPOTYKAC,tam jeste Ty kochany moj wnuczek a swiat zostaje poza nami
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Zapłakane deszczem światełko dla Ciebie Kamilku. ♨️
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Chociaż wiemy, że tamte radosne lata, kiedy byliśmy wszyscy razem uschły
niczym niepodlewany kwiat, to wciąż nie możemy się z tym pogodzić, nie
możemy zapomnieć...kochamy Was i tak bardzo tęsknimy...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nosimy Was w sercu każdego dnia,a w dowód pamięci zapalamy
światełko...ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ...Śpij spokojnie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"...by Ich Światło mogło wiecznie trwać!" Kamilku ☘️ Wiosenne
Światełko na ostatni kwietniowy czwartek ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
O mój smutku nieprzebrany , przytul Kamilka W Niebie uczyn go szczesliwym
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Czym jest wspomnienie? Tym co odeszło, Łzą która liczy czas miniony,
Szczęściem ukrytym głęboko w sercu, I tym co w nas pozostało. Czym jest
wspomnienie? radością ,tęsknotą, smutkiem, pragnieniem. ❤️♨
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.