KuPamięci.pl

KAMIL WIŚNIEWSKI


* 19.09.1996

 

+ 18.10.2016

Miejsce pochówku: Płock

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (16)
Licznik odwiedzin strony
239254
Zapalone ponad rok temu
babcia Kamilka
Tesknie do Ciebie do blasku oczu, usmiechu szczerego, do derca ktore biło rytmem mojego, zamykam oczy , znow jestem przy Tobie, znów sie smieje i kwiaty kwitna, tak Cie kocham Kamilku
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Tam gdzie ludzie dzielą się sercem ,tam rośnie nadzieja." Światełko pamięci w ostatni już dzień kwietnia dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Może Jesteście tą chmurką wysoko, albo wiatrem kołyszącym liście, może mgłą otulającą ziemię...Jesteście przy nas, tylko Was dotknąć nie możemy
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Ślady na piasku znikają, ślady w sercu pozostają na zawsze" - Pamięć i światełko Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Pan lituje sie nad wszystkimi dziećmi, tych co sie Go boja , on wie z czegośmy powstali i , ze jestesmy prochem, kochajmy sie wszyscy
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Cisza za Nich przemawia, szum drzew, szelestem upartym w tej ciszy...znicz miłości przypominający, że ciągle Są w sercach każdego z nas....
Zgłoś SPAM
Babcia Kamilka
Kamila Miłosierdzie Boże czuwa, ta nadzieją tchną nasze dusZe na wiecznosc
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Na zawsze w naszych sercach i pamięci; _ [❤] _ Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
...ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ............. ❀•* ❀ *`•` * ❀ * `•`* ❀ *•* ❀ Oszukał nas los, To podłożona zła karta Młodzieńcza niewinność Tak łapczywie wydarta Lodowaty dotyk śmierci zabrał Twą duszę Pamiętam Kamilku
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wszystko ma sens i choć trudno zrozumieć Ci cierpienie, musisz przyjąć, wyszeptać - do zobaczenia...Kochani...będziemy cierpliwie czekali
Zgłoś SPAM
Babcia Kamilka
Kochany, niech Cię zawsze ma w opiece Miłosierdzie Boże
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Żyjemy,ale nic nie jest tak jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami.- ✽ڿڰ✽- Pamięć i światełko dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Światełko w niedzielę Milosierdzia Bożego dla Ciebie Kamilku
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☘️ ☘️ Na ostatnią niedzielę kwietnia Światełko Pamięci ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   146   147   148   ...   1201   1202    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Wiesława Galewska
21.06.2017