Nasze dzieci ,nasze skarby , nasze aniołki,kochamy i tęsknimy bo Dobry Bóg
Was za wcześnie powołał do swojego królestwa ,światełko i modlitwa dla Was
[*]
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Nasze dzieci przebywają już w krainie szczęścia, a nam została tęsknota za
Nimi, lecz one na pewno nie chciałyby byśmy byli smutni[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
..... Stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu wracać nie marzy Bo
Twój nowy świat jest tak daleki... Niech Cię Pan Bóg swoją miłością
otoczy Na wieki...Joasiu...
Zgłoś SPAM
Alina Koczara
Pamiętam
Zgłoś SPAM
mama Emilka
światełko pamięci do nieba [*],kiedy nadejdzie czas ,pójdziemy do naszych
ukochanych, a Oni wskażą nam drogę...
Zgłoś SPAM
Kasia i Jacek
Zgłoś SPAM
MCabaj
Zgłoś SPAM
Urszula Zdanowicz
Pamiętam
Zgłoś SPAM
Ania A-C
Pamiętam
Zgłoś SPAM
M i K Jaśmińscy
Pamiętamy
Zgłoś SPAM
Konrad Michalski
Pamiętamy...
Zgłoś SPAM
mama Areczka Połchowskiego
♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknoty nikt i nic nam nie zabierze,Dzieci nasze na zawsze w nas
pozostaną,jak wtedy,gdy byliśmy jednym ciałem i jedną duszą,będziemy nim
po kres naszych dni,bo śmierć wróciła nam to co stworzyliśmy
Zgłoś SPAM
MARIA C.ŚP.K.MAKOWIECKIEJ
JOASIU ROCZNICOWE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE
ANIOŁKU...♥♥♥..PRZYTULAM TWOICH RODZICÓW W TYM TRUDNYM DLA NICH DNIU...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.