..Joasiu..Sebastian też ma siostrzenicę Tosie...urodziła sie 26 czerwca,,,*(
Zgłoś SPAM
mama i tata
sobota, 4 sierpnia 2012
Zgłoś SPAM
mama i tata
masz nową malutką siostrzenicę Aśku - Tosię, przyszła na swiat dzisiaj o
1-szej w nocy. Jest śliczna - prawda? Chroń ją i prowadż Kochanie...
Zgłoś SPAM
dana
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Joasiu*(
Zgłoś SPAM
mama i tata
piątek, 27 lipca 2012
Zgłoś SPAM
mama Emilka
"Śmierć boli nie tych, którzy odchodzą, lecz tych, co wśród żywych
pozostają.”[*]
Zgłoś SPAM
mama Emilka
"Ci ,których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość,to
nieśmiertelność". [*]
Zgłoś SPAM
Małgorzata Komajda
(*) 22.07.2012
Zgłoś SPAM
mama Emilka
[*]
Zgłoś SPAM
MARIA
♥♥♥..."To nieprawda że Ich już nie ma Co dzień nas budzą ptakami
o świcie Prawdziwie wolni spokojem wiecznym Bo po drugiej stronie czeka nowe
życie"
Zgłoś SPAM
mama i tata
wtorek, 17 lipca 2012
Zgłoś SPAM
inna mama
nie było mnie tu 08.07 - ale to nie znaczy, że nie pamiętam... pamiętam o
Was Dzieciaczki... i składam do Boga ręce za każdego z Was i waszych
bliskich, by mieli siły przeżyć rozstanie...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.