Asiu,światełko pamięci zapalam i pochylam głowę ze smutkiem...
Zgłoś SPAM
Rodzina Antoniuk i Bogdańskich
14.10.2012 pamiętamy każdego dnia
Zgłoś SPAM
mama i tata
niedziela, 14 października 2012
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
.Choć Cię nie ma wśród nas,jesteś łezką w oku, jasno świecącą gwiazdą
nocą, barwną tęczą po burzy, nie można dotknąć, ale TWĄ obecność
można poczuć... ♥ ♥ ♥ Asiu
Zgłoś SPAM
DANA
Zgłoś SPAM
mama i tata
środa, 10 października 2012
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Oni nie odeszli..Oni czekają na Nas w Niebie...[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i Modlitwa dla Ciebie....Bądźcie szczęśliwe ukochane dzieci....
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Nic miłości nie pokona - trwamy tylko dla niej, Choć nadziei rwie się
nić... Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć..."Asiu[*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
3 lata, 3 miesiące, poniedziałek, 8 października 2012
Zgłoś SPAM
...Asieńko...Światełko do Nieba dla Ciebie Aniołku Kochany...
Ciocia Ala, Wujek Włodek, Michał, Marcin - dnia; 07.10.2012 niedziela...
Zgłoś SPAM
Mama Aniołka Czarusia
Joasiu dla ciebie Aniele
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
JESTEŚ...choć Cię nie ma....JESTEŚ...jak wiatr który niesie miłość i
piękne wspomnienia..JESTEŚ.....Asiu[*]
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
Joasiu...[*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Żeby móc się spotkać..trzeba się najpierw pożegnać..Czasem na długo..ale
przecież nigdy nie na ZAWSZE..[*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
środa, 3 października 2012
Zgłoś SPAM
Małgorzata Komajda
3.10.2012 (*)
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Niebo..jest teraz jeszcze piękniejsze..a ziemia straciła swój
urok..światełko jaśniutkie dla Ciebie Asieńko[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.