Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Joasia Jolanta Komajda


* 18.09.1989

 

+ 08.07.2009

Miejsce pochówku: Cm. przy Kościele im. Św. Franciszka z Asyżu, Izabelin, Puszcza Kampinoska

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (197)
Licznik odwiedzin strony
420276
Zapalone ponad rok temu
1.11.2012 Wszystkich Świętych - Ala i Włodek Antoniuk
Zgłoś SPAM
MARIA
Palą się znicze...Przypominają, Że ktoś odchodzi, Inni zostają. Pośród cmentarzy Cichych uliczek Jak wierna pamięć -Palą się znicze... ♥♥♥¸¸.•*´¯`✿ ♥•*´¯`✿
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Nic miłości nie pokona - trwamy tylko dla niej, Choć nadziei rwie się nić... Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć..." Odpoczywaj w pokoju Asiu..[*][*]
Zgłoś SPAM
Magdalena Szperkiewicz
[*]
Zgłoś SPAM
Kasia i Jacek
Zgłoś SPAM
mama Patryka
[*]
Zgłoś SPAM
Mama Aniolka Czarusia
Joasiu pamietam każdego dnia dzisiaj w szczególności...Takie dni jak dzisiaj dla nas matek po stracie sa 365 dni w roku... (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Małgorzata Komajda
(*) 1.11.2012 Wszystkich Świętych
Zgłoś SPAM
mama i tata
(*) Wszystkich Świętych, czwartek, 1 listopada 2012
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
,,Przepojona Twym Boskim życiem, Patrzę spokojnie w niebiosa otwarte, A śmierć zawstydzona pójdzie z niczem Bo Twe Boskie zycie w mej duszy zawarte'' (św.Faustyna...
Zgłoś SPAM
mama i tata
środa, 31 października 2012
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Serce to cząstka człowieka..która zawsze tęskni,kocha i czeka..[*][*]
Zgłoś SPAM
inna mama
Otaczam Was drogie Dzieciaczki w tym trudnym czasie moją modlitwą i przytulam Waszych bliskich...Zaprzyjaźniony ksiądz odprawi mszę wypominkową,wypraszając potrzebne łaski dla Was i najbliższych...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Pokój Ci wieczny w cichej krainie.Gdzie ból nie sięga i łza nie płynie.Gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci Wieczny.
Zgłoś SPAM
mama i tata
poniedziałek, 30 października 2012
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Zabrane plany,marzenia..Twój uśmiech..dotyk miłości.Zmienione w stan nieistnienia..tęsknoty i bezsilności..najjaśniejsze światełko dla Ciebie Asiu [*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
niedziela, 28 października 2012
Zgłoś SPAM
mama i tata
środa, 24 października 2012
Zgłoś SPAM
Małgorzata Komajda
18.10.2012 (*)
Zgłoś SPAM
mama i tata
czwartek, 18 października 2012
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   327   328   329   ...   420   421    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Roman, Ewa, Marta, Jerzy, Tosia Komajda
16.07.2009
 
-
Ceremonię prowadził
ks. Henryk Michalak, ks. Andrzej Kamiński, ks. Andrzej Ostrowski