1.11.2012 Wszystkich Świętych - Ala i Włodek Antoniuk
Zgłoś SPAM
MARIA
Palą się znicze...Przypominają,
Że ktoś odchodzi, Inni zostają.
Pośród cmentarzy Cichych uliczek
Jak wierna pamięć -Palą się znicze...
♥♥♥¸¸.•*´¯`✿
♥•*´¯`✿
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Nic miłości nie pokona - trwamy tylko dla niej, Choć nadziei rwie się
nić... Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć..." Odpoczywaj w
pokoju Asiu..[*][*]
Zgłoś SPAM
Magdalena Szperkiewicz
[*]
Zgłoś SPAM
Kasia i Jacek
Zgłoś SPAM
mama Patryka
[*]
Zgłoś SPAM
Mama Aniolka Czarusia
Joasiu pamietam każdego dnia dzisiaj w szczególności...Takie dni jak dzisiaj
dla nas matek po stracie sa 365 dni w roku...
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Małgorzata Komajda
(*) 1.11.2012
Wszystkich Świętych
Zgłoś SPAM
mama i tata
(*) Wszystkich Świętych, czwartek, 1 listopada 2012
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
,,Przepojona Twym Boskim życiem,
Patrzę spokojnie w niebiosa otwarte,
A śmierć zawstydzona pójdzie z niczem
Bo Twe Boskie zycie w mej duszy zawarte''
(św.Faustyna...
Zgłoś SPAM
mama i tata
środa, 31 października 2012
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Serce to cząstka człowieka..która zawsze tęskni,kocha i czeka..[*][*]
Zgłoś SPAM
inna mama
Otaczam Was drogie Dzieciaczki w tym trudnym czasie moją modlitwą i przytulam
Waszych bliskich...Zaprzyjaźniony ksiądz odprawi mszę
wypominkową,wypraszając potrzebne łaski dla Was i najbliższych...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Pokój Ci wieczny w cichej krainie.Gdzie ból nie sięga i łza nie
płynie.Gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci Wieczny.
Zgłoś SPAM
mama i tata
poniedziałek, 30 października 2012
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Zabrane plany,marzenia..Twój uśmiech..dotyk miłości.Zmienione w stan
nieistnienia..tęsknoty i bezsilności..najjaśniejsze światełko dla Ciebie
Asiu [*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.