Ciocia Ala, Wujek Włodek z SYNAMI - dnia; 02.03.2013 sobota...
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
I tylko smutek bolesny, i pamięć żywa o Tobie Asiu pozostanie... Bo zawsze
myślami i sercem wszyscy będą przy Tobie...Śpij słodko u boku Pana..[*]
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Ci, których kochamy, nie umierają nigdy, bo miłość jest
nieśmiertelna...Światełko i modlitwa dla Ciebie.....Śpij spokojnie.....
Zgłoś SPAM
s.K.Jendrzejczaka
modlitwa dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama i tata
środa, 27 lutego 2013
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Zapalam światełko..niech zawsze płonie dla Ciebie Asiu..[*]
Zgłoś SPAM
Lusia
Joasiu-niech Tobie w Niebie śpiewają Wszystkie Anioły!!!
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
"Oni nie odeszli..Oni czekają na nas w niebie"....Asiu.[*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Do Ciebie myśli moje lecą.. do Ciebie łzy się w oczach świecą.. i tak bez
końca i do końca.. bez Ciebie z Tobą..znów milcząca..Śpij spokojnie
Asiu..[*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
środa, 20 lutego 2013
Zgłoś SPAM
Lusia
Joasiu-pamiętam...bądź szczęśliwa ze Wszystkimi Aniołkami w Niebie!
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Najlepszym pamiętnikiem jest serce..ono zawsze pamięta..Śpij Asiu
spokojnie...[*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Przez Boga zostałaś zabrana..I przez Niego Jesteś uradowana..Od zła tego
świata uchroniona..I wierzę że zostaniesz ZBAWIONA..♥ ASIU ♥..[*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
poniedziałek, 18 lutego 2013
Zgłoś SPAM
pamietająca
[*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
"Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go
milczenie" Światełko i moja modlitwa dla Ciebie Asiu..[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.