"Największy Dar od Boga,jaki był mi dany to czułe Twe spojrzenie..i
uśmiech Twój kochany.." Wielkanocne światełko pamięci dla Ciebie
Asieńko..[*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
środa, 27 marca 2013
Zgłoś SPAM
mama i tata
Niedziela Palmowa, 24 marca 2013
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Na zawsze pozostaniesz w sercach tych którzy Cię kochali i
kochają..Asieńko..[*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
środa, 20 marca 2013
Zgłoś SPAM
Lusia
Płomyczek pamięci Joasiu...
Zgłoś SPAM
Małgorzata
(*) 18.03.2013
Zgłoś SPAM
mama i tata
(23 i pół) poniedziałek, 18 marca 2013
Zgłoś SPAM
pamiętająca
[*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Żeby móc się spotkać..trzeba się najpierw pożegnać..Czasem na długo..ale
przecież nigdy nie na ZAWSZE..Asiu..[*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
środa, 13 marca 2013
Zgłoś SPAM
Dana i Jerzy
Zgłoś SPAM
Monika Murawska
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Sensem jest miłość, celem Ty - Panie. Śmierć to nie nicość, lecz
zmartwychwstanie. I po to człowiek został stworzony, żeby przez życie mógł
być zbawiony..Śpij spokojnie Asiu..[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.