ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_Światełko i modlitwę
zostawiamyღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
ASIU...MIŁOŚĆ NIGDY NIE UMIERA -CHOĆ ŻYCIE SIĘ KOŃCZY...ŚWIATEŁKO DO
NIEBA,MODLITWE ZOSTAWIAM
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
;ŚLADY NA PIASKU ZNIKAJĄ-ŚLADY NA SERCU POZOSTAJĄ NA ZAWSZE;ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI Z MODLITWĄ ZOSTAWIAM...JOASIU...
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
DLA CIEBIE CÓRUŚ KWIATY UKŁADAM,I DO CIEBIE JESZCZE GŁOŚNO GADAM.DO CIEBIE
MYŚLI MOJE LECĄ,DO CIEBIE ŁZY W OCZACH SIĘ ŚWIECĄ,I TAK BEZ KOŃCA DO
KOŃCA BEZ CIEBIE Z TOBĄ..ŚWIATEŁKO,MODLITWA DLA CIEBIE
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Tam gdzie nadzieja kwitnie,a szczęście ma zapach róż, po drugiej stronie
tęczy,kiedyś spotkamy się znów.Pośród rajskich połonin,gdzie nie ma bólu
i łez,
Zgłoś SPAM
mama śp. Wojciecha Ligenza
"Żyła krótko, choć żyć chciała. Bóg ją wezwał - iść
musiała." ,, GDY SERCE TWE PRZESTAŁO BIĆ TAK CIĘŻKO NAM BEZ CIEBIE
ŻYĆ '
Zgłoś SPAM
mama i tata
❀ niedziela, 11 maja 2014
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❤❤❤❤ Najjaśniejsze światełko dla Ciebie Aniołku ❤❤❤❤
Bądźcie szczęśliwi w Raju ❤❤❤❤ Zostawiamy pamięć i modlitwę
❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O(*)pamietajmy.com.pl
Zgłoś SPAM
mama i tata
❀ czwartek, 8 maja 2014
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
mama śp.Wojtusia Ligenza
Tak trudno uwierzyć
Że tyle miłości
Tyle dobroci
Może odejść
Tak niespodziewanie
[*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
❀ niedziela, 4 maja 2014
Zgłoś SPAM
Lusia
Piękne,cieplutkie światełka w tą ważną sobotę...zostawiam modlitwę...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.