JAKIE SMUTNE ,SZARE SĄ DNI BEZ WAS-ŚWIATEŁKO,MODLITWE ZOSTAWIAM TOBIE ASIU
KOCHANA
Zgłoś SPAM
mama i tata
❀ wtorek, 27 maja 2014
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
mama KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
ASIU...CZASEM CAŁY ŚWIAT OZNACZA MNIEJ NIŻ JEDEN CZŁOWIEK KTÓREGO BRAK.
ŚWIATEŁKO ,MODLITWA DLA CIEBIE ANIOŁKU KOCHANY
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥ ♥ NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ♥ ♥
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama i tata
❀❀❀ Na Twoje imieniny Asiulu ❀❀❀, sobota, 24 maja 2014
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
mama KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
ZABRAŁEŚ ZE SOBĄ SPOKOJNY CZAS,NAM ZOSTAŁY WSPOMIENIA CO TONĄ W
ŁZACH.ŚWIATEŁKO,MODLITWA DLA CIEBIE ANIOŁKU ZA DZIŚ I WSZYSTKIE DNI MOJEJ
NIEOBECNOŚCI
Zgłoś SPAM
Jacek
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
nieznajoma
Odeszły niespełnione marzenia...(*)
Zgłoś SPAM
Lusia
Śliczne lampeczki pamięci....w te majowe dni...ofiaruję modlitwę...płomyki
niech nie gasną...
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
❀ niedziela, 18 maja 2014
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
ODESZLI A MY NADAL ICH KOCHAMY I TĘSKNIMY....MÓWIMY DO NICH,NIE RAZ NAM SIĘ
ZDAJE...PRZECIEŻ SĄ Z NAMI.BOŻE ZABIERASZ TYCH KTÓRYCH KOCHAMY -A NAM
ZOSTAWIASZ KRWAWIĄCE RANY. ŚWIATEŁKO I MODLITWA
Zgłoś SPAM
mama śp Wojciecha LIGENZA
Kiedy przyszedłeś na świat przyniosłeś wszystkim wiele radości i
szczęścia.Kiedy Bóg powołał Cię do siebie zostawiłeś smutek,tęsknotę i
żal.Zanim Bóg powoła Twoich bliskich do siebie,czuwaj nad nimi.
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
mama KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
...w ciszy i w zadumie zapalam ŚWIATEŁKO PAMIĘCI z modlitwą na ustach.Śpij
spokojnie ANIOŁKU
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.