Żyj z całych sił
I uśmiechaj się do ludzi
Bo nie jesteś sam
Śpij, nocą śnij
Niech zły sen Cię nigdy więcej nie obudzi
Teraz śpij
Zgłoś SPAM
Pączek
[*]
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
♥╬♥╬ ♥╬♥╬Śmierć nie boli Tych którzy odchodzą-Lecz Tych
którzy wśród żywych pozostają♥╬♥╬ ♥╬♥╬ ♥ASIU...........
Światełko Modlitwę zostawiam Tobie ANIOŁKU ♥
Zgłoś SPAM
mama i tata
piątek, 12 września 2014
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥✿♥♥✿♥ Są chwile co w pamięci zostają,choć czas mija one nie
mijają ♥✿♥♥✿♥ Pamiętamy ♥✿♥♥✿♥ Światełko i modlitwę
zostawiamy♥✿♥♥✿♥.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla Ciebie Joasiu, codziennie w naszych myślach i sercach
...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Joasi ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
Mama Krystka Rybakowskiego
ASIU ---ڰۣ--✿ڿڰۣ✿--- DZIEŃ W KTÓRYM ODESZŁAŚ .....TAM......ZMIENIŁ
WSZYSTKO ---ڰۣ-✿ڿڰۣ-✿--
===♥===-(*)ŚWIATEŁKO,MODLITWĘ,NIEUSTAJĄCĄ PAMIĘĆ ZOSTAWIAM ===♥===
Zgłoś SPAM
Lusia
Zanurzeni w myślach i wspomnieniach...na zawsze z Wami...płomyczek i modlitwa
dla Joasi...
Zgłoś SPAM
Mama Krystka Rybakowskiego
ASIU===♥===KAŻDY Z NAS BY ZATRZYMAŁ CZAS NA TYCH CHWILACH W KTÓRYCH BYŁES
Z NAMI===♥===ŚWIATEŁKO NIEUSTAJĄCEJ PAMIĘCI,MODLITWE ZOSTAWIAM TOBIE
ANIOŁKU(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Joasiu dawno mnie nie było ale kazdego dnia byłam pamięcią przy Tobie,
światełko mojej nieustającej pamięci dla Ciebie ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
Mama Krystka Rybakowskiego
***♥♥♥***♥♥♥***♥♥♥******ŻAL NASZ BEZMIERNY,CICHA ŁZA SIĘ
SĄCZY-UCICHNIE WTEDY-KIEDY BÓG NAS
POŁĄCZY***♥♥♥***♥♥♥***♥♥♥******ŚWIATEŁKO,MODLITWA DLA
CIEBIE ANIOŁKU
Zgłoś SPAM
Mama Krystka Rybakowskiego
====♥====TY ŻYJESZ,CHOĆ MARTWE TWE POWIEKI. BO W SERCACH NASZYCH TRWAĆ
BĘDZIESZ NA WIEKI====♥====(*) ANIOŁKU ..........NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO Z
MODLITWĄ SZEPTANĄ NA USTACH (*)
Zgłoś SPAM
Mama Krystka Rybakowskiego
♥ ♥ ♥ Ogromna jest tęsknota,gdy myśl wciąż do Ciebie ucieka...Gdy
myśl jest już przy Tobie..A droga do Ciebie daleka ♥ ♥ ♥ ...Światełko
pamięci...[*] Modlitwa do Nieba dla Ciebie(*)
Zgłoś SPAM
mama i tata
Medjugorje, sierpień/wrzesień 2014
Zgłoś SPAM
Mama Krystka Rybakowskiego
Asiu ~~~~(((*)))~~~~ ROZSTANIE - gdy dociera prawda, że nieodwracalne - tak
strasznie boli, obezwładnia, zabiera spokój i wszelką
radość.Światełko,modlitwa dla Ciebie Aniołku~~(*)~~
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.