Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Joasia Jolanta Komajda


* 18.09.1989

 

+ 08.07.2009

Miejsce pochówku: Cm. przy Kościele im. Św. Franciszka z Asyżu, Izabelin, Puszcza Kampinoska

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (197)
Licznik odwiedzin strony
421074
Zapalone ponad rok temu
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
Asiu ~~♥~~ Można odejść na zawsze-By stale być blisko-Pamięć jest największą Miłością ~~♥~~ Modlitwa,światełko mojej nieustającej pamięci
Zgłoś SPAM
Jacek
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ• ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥ ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ• ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
ASIU*~✿~*♥*~✿~*♥*~✿~*♥*~ (¯`•♥•´¯) ____ ŚWIATEŁKO __ `•.,(¯`•♥•´¯)_ PAMIĘCI ¨`*• .¸♥¸.•*¸♥¸.•*´¨`*• *~✿~*♥*~✿~*♥*~✿~*♥*~MODLITWA*~✿~*♥*~✿~*♥*~✿~*♥*~ (¯`•♥•´¯) ZOSTAWIAM ANIOŁKU TOBIE *~✿~*♥*~✿~*♥*~✿~*
Zgłoś SPAM
Pączek
Żyj z całych sił I uśmiechaj się do ludzi Bo nie jesteś sam Śpij, nocą śnij Niech zły sen Cię nigdy więcej nie obudzi Teraz śpij
Zgłoś SPAM
Pączek
[*]
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
♥╬♥╬ ♥╬♥╬Śmierć nie boli Tych którzy odchodzą-Lecz Tych którzy wśród żywych pozostają♥╬♥╬ ♥╬♥╬ ♥ASIU........... Światełko Modlitwę zostawiam Tobie ANIOŁKU ♥
Zgłoś SPAM
mama i tata
piątek, 12 września 2014
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥✿♥♥✿♥ Są chwile co w pamięci zostają,choć czas mija one nie mijają ♥✿♥♥✿♥ Pamiętamy ♥✿♥♥✿♥ Światełko i modlitwę zostawiamy♥✿♥♥✿♥.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla Ciebie Joasiu, codziennie w naszych myślach i sercach ...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Joasi ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
Mama Krystka Rybakowskiego
ASIU ---ڰۣ--✿ڿڰۣ✿--- DZIEŃ W KTÓRYM ODESZŁAŚ .....TAM......ZMIENIŁ WSZYSTKO ---ڰۣ-✿ڿڰۣ-✿-- ===♥===-(*)ŚWIATEŁKO,MODLITWĘ,NIEUSTAJĄCĄ PAMIĘĆ ZOSTAWIAM ===♥===
Zgłoś SPAM
Lusia
Zanurzeni w myślach i wspomnieniach...na zawsze z Wami...płomyczek i modlitwa dla Joasi...
Zgłoś SPAM
Mama Krystka Rybakowskiego
ASIU===♥===KAŻDY Z NAS BY ZATRZYMAŁ CZAS NA TYCH CHWILACH W KTÓRYCH BYŁES Z NAMI===♥===ŚWIATEŁKO NIEUSTAJĄCEJ PAMIĘCI,MODLITWE ZOSTAWIAM TOBIE ANIOŁKU(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Joasiu dawno mnie nie było ale kazdego dnia byłam pamięcią przy Tobie, światełko mojej nieustającej pamięci dla Ciebie ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
Mama Krystka Rybakowskiego
***♥♥♥***♥♥♥***♥♥♥******ŻAL NASZ BEZMIERNY,CICHA ŁZA SIĘ SĄCZY-UCICHNIE WTEDY-KIEDY BÓG NAS POŁĄCZY***♥♥♥***♥♥♥***♥♥♥******ŚWIATEŁKO,MODLITWA DLA CIEBIE ANIOŁKU
Zgłoś SPAM
Mama Krystka Rybakowskiego
====♥====TY ŻYJESZ,CHOĆ MARTWE TWE POWIEKI. BO W SERCACH NASZYCH TRWAĆ BĘDZIESZ NA WIEKI====♥====(*) ANIOŁKU ..........NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ SZEPTANĄ NA USTACH (*)
Zgłoś SPAM
Mama Krystka Rybakowskiego
♥ ♥ ♥ Ogromna jest tęsknota,gdy myśl wciąż do Ciebie ucieka...Gdy myśl jest już przy Tobie..A droga do Ciebie daleka ♥ ♥ ♥ ...Światełko pamięci...[*] Modlitwa do Nieba dla Ciebie(*)
Zgłoś SPAM
mama i tata
Medjugorje, sierpień/wrzesień 2014
Zgłoś SPAM
Mama Krystka Rybakowskiego
Asiu ~~~~(((*)))~~~~ ROZSTANIE - gdy dociera prawda, że nieodwracalne - tak strasznie boli, obezwładnia, zabiera spokój i wszelką radość.Światełko,modlitwa dla Ciebie Aniołku~~(*)~~
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   274   275   276   ...   420   421    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Roman, Ewa, Marta, Jerzy, Tosia Komajda
16.07.2009
 
-
Ceremonię prowadził
ks. Henryk Michalak, ks. Andrzej Kamiński, ks. Andrzej Ostrowski