Piatkowe światełko pamięci dla Ciebie Joasiu do samego Nieba.
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
✿ ⋰⋰¯¯ Gdyby Miłość umiała uzdrawiać- a Łzy wskrzeszać Byłabyś
wśród Nas Aniołku ¯¯⋱⋱✿ ✿ ⋰⋰¯¯Moje Światełko pamięci z
modlitwą dla Ciebie ¯¯⋱⋱✿
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
_♥_ODESZLAŚ TAK NAGLE CÓRUŚ KOCHANA_♥_LECZ W NASZYCH SERCACH NA ZAWSZE
POZOSTANIESZ_♥_ ♥BOŻE POZWÓL IM NA UDZIAŁ W SZCZĘŚCIU WIECZNYM ♥
☆ª“˜¨˜“ª¤☆ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ☆¤ª“¨¨˜“ª☆ ŚPIJ
SPOKOJNIE ANIOŁKU
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Joasi ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
ASIU ♥✿♥ ♥✿♥ BYŁAŚ NAM SŁONKIEM DZIECINO DROGA ___TERAZ
JESTEŚ ANIOŁKIEM U PANA BOGA♥✿♥ ♥✿♥ MODLITWA, ŚWIATEŁKO I
PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU ♥✿♥ ♥✿♥
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Joasiu najjasniejsze światełko pamięci dla Ciebie na dzisiaj i za wszystkie
dni mojej nieobecności ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
ASIU ☆ª“˜¨˜“ª¤☆ ŚPIJ SNEM WIECZNYM CÓRUŚ-ŚPIJ-WŚRÓD NAS
DUSZĄ ŻYJ ☆¤ª“¨¨˜“ª☆ŚWIATEŁKO PAMIĘCI,Z MODLITWĄ NA USTACH
DLA CIEBIE ANIOŁKU ☆ª“˜¨˜“ª¤☆
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Lusia
Płomyczek i modlitwa dla Joanny...
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
-:¦:-Asiu- Jaśniutkie światełko na dziś i wszystkie dni mojej nieobecności
dla Ciebie Aniolku...-:¦:-..♥-:¦:-Pamiętam -:¦:-♥ Twoich bliskich
serdecznie pozdrawiam ♥
Zgłoś SPAM
Kasia i Jacek
Zgłoś SPAM
mama i tata
sobota, 20 września 2014
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
"Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością,
widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle."
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Dobranoc Aniołku [*] [*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
✿✿✿✿✿ Na Twoje Dwudzieste Piąte Urodziny Córeńko, 18 września 2014
Zgłoś SPAM
Lusia
Śliczne,cieplutkie urodzinowe światełko Joasiu dla Ciebie...śpij w ciszy i
spokoju...śpij i śnij...
Zgłoś SPAM
mama i tata
✿ W Wigilię Twoich Urodzin Córeńko, środa 17 września 2014
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Joasiu moja modlitwa i światełko pamięci dla Ciebie... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
ASIU ♥.♥...(*) ..♥ ŚWIATEŁKO* .♥.♥...(*) ...♥ PAMIĘCI*
♥...♥.(*)..♥ DLA CIEBIE* ANIOŁKU.♥.♥..(*)...♥.♥
~~~~♥~~~~Byłeś Nam szczęściem-życia ozdobą -ODSZEDŁEŚ-a My płaczemy
za Tobą~~~~♥~~~~
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Czas nie leczy ran. Czas pomaga nam przerodzić smutek w tęsknotę.
Najjasniejsze światełko pamięci dla Ciebie Joasiu
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.