WIELKA MILOSC ..obejmowala CIEBIE ..OJCZE ..a potem ..wracala do ludzi ..do mnie
..DZIEKUJE .........
Zgłoś SPAM
Przemek Wróblewski
[*]
Zgłoś SPAM
Sylwia Z.
[*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Ojcze Świety..jaka moc mają Twoje Relikwie!!! szczęscie mnie spotkało w moim
bólu i rozpaczy,kiedy jednego dnia-w 2 miejscach mogłam Je ucałowac..dałes
mi..Siłe i wzmocnienie Wiary..
Zgłoś SPAM
Zenobiusz Topyła
Miej nas w swej opiece , patrząc z okna niebieskiego.
Zgłoś SPAM
ANNA MARIA ..
CZLOWIEK ODCHODZI ..MILOSC ..NIGDY ..nie odchodzi ..NAUCZYCIELU DOBRA I MILOSCI
..wciaz mocno ..CIEBIE KOCHAM ...
Zgłoś SPAM
Mariola
Kochany Ojcze, proszę o opiekę nad moją kochaną mamą. Odeszła od nas 22
stycznia 2012r.Otoczją swoim płaszczem.
Zgłoś SPAM
ANNA MARIA ...
BLOGOSLAWIONY OJCZE ..badz blisko ..................
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.