KOCHAM CIE OJCZE,WSTAW SIE ZA NAMI U PANA BOGA,POMOZ MI...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nasz wspaniały polski PAPIEŻU,Błogosławiony Janie Pawle II!!!! 7 lat
minęło od chwili,gdy Stwórca zabrał Cię do siebie..... Jesteś ciągle w
moich myślach,sercu i codziennej modlitwie....
Zgłoś SPAM
ANNA MARIA ...
Zgłoś SPAM
ANNA MARIA ...
POLACY ...wciaz CIEBIE POTRZEBUJA ..BLOGOSLAWIONY OJCZE ....ja takze ...SA DLA
POLSKI ..smutne rocznice ......i dla ludzi takze ....BADZ Z NAMI ..OJCZE ..badz
ze mna ..OJCZE ...
Zgłoś SPAM
Jowita Janas
Światełko pamięci dla Ciebie Ojcze Święty i wielkiego szacunku,tak brak
takiego człowieka jak Ty Ojcze Świety.
Zgłoś SPAM
Swiatelko dla Ciebie Ojcze Sw.
Zgłoś SPAM
ANNA MARIA
ABY POLSKA ZDROWA BYLA ..............
Zgłoś SPAM
ANNA MARIA ..
Zgłoś SPAM
Beata
Zgłoś SPAM
Paulina Ż
Pan Któryś Staną Nad Brzegiem...tą pieśń śpiewają wszyscy;)Ojcze
Święty pamiętam. Proszę Cie o to abyś zaopiekował się całą moją
rodziną, a najbardziej mamusią, która wyjedzie.Ojcze Święty proszę Cię.
Zgłoś SPAM
Piotr Saternus
Zgłoś SPAM
Ewa
KOcham Cię Ojcze Święty.Miej w opiece moją rodzinę
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.