•*ღ♥ღ*•WCIĄŻ TĘSKNIMY..WCIĄŻ KOCHAMY..♥ POZOSTAŁY
WSPOMNIENIA..♥ SMUTEK W SERCU.. ŁZA NA TWARZY..ღ♥ღ*•.PAMIĘTAM,ŚPIJ
W POKOJU JANKO.•*ღ♥ღ*•P.Józku,z serca dziękuję za pamięć i
życzenia.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
W myślach błądzimy po wspomnieniach ,łzy z naszych oczu ciurkiem płyną i
dawne szczęście w smutek zamieniamy ,bo z Waszym odejściem szczęścia czas
minął... [*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕◕═════♣♣═════◕◕ Modlitwy szept i światełka
blask na znak naszej nieustannej
pamięci◕◕═════♣♣═════◕◕ Odpoczywajcie
◕◕═════♣♣═════◕◕ Aniołki
◕◕═════♣♣═════◕◕
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
,, ŚMIERĆ NIC NIE ZMIENIA, DZIELI NAS TYLKO CZAS..." MAMO, ŚPIJ
SPOKOJNIE...
Wraz z Wami odeszła część tego świata ... Odeszły radość, szczęście
... Nic nie wytłumaczy naszego smutku ... bo nikt Was nie zastąpi! (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Twojej pamięci Janeczko kochana...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Niech takie wspomnienie zawsze jest z nami. By nigdy nie czuli, że są tam
sami...❀❤❀ڿڰۣڿ Aniołeczki !
Zgłoś SPAM
Grzes z rodzinka
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Wspomnienia są jedynym rajem, z którego nie można nas wygnać"
Jean Paul Friedrich Richter
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czas mija, a w nas wszystko pozostaje... I nigdy nie odejdzie..Jesteście z nami
nadal i na zawsze już pozostaniecie..
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
,, Można odejść daleko, by stale być blisko..." Babciu wierzymy, że
jesteś wciąż...
Zgłoś SPAM
HALINA
• ✿✿•ŚWIATEŁKO DO NIEBA...• ✿✿•
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko Pamięci z Modlitwą zostawiam dla Ciebie Janeczko w ten
smutny,kolejny deszczowo-śnieżny dzień[*]
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
Czasami pewne rzeczy siedzą w Nas głęboko tak mocno,że nie da się ich
zagłuszyć ani pracą,ani myślami,ani innymi ludzmi - JANECZKO to
WSPOMNIENIE.Światełko, modlitwę posyłam do nieba Tobie Aniele
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć, zostaje tylko
milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc... Światełko
dla Pani p.Janeczko.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
„Dziś człowiek tak często nie wie, co nosi w sobie, w głębi swej duszy,
swego serca. Jak często jest niepewny sensu swego życia na tej ziemi. Ogarnia
go zwątpienie, które przeradza się w rozpacz”.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.