♥♥♥...Kto dziś tu przyjdzie, łzę uroni Zaduma się i znicz zapali,
Tęsknota w sercu znów się schroni, Bo cierpią ci, co tu zostali....
♥♥♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko i modlitwa w Wielki Piątek dla Pani p.Janeczko..♥..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▃▂ ♥ ▂▃ Gdyby tak można było zagłuszyć choć na chwilę ten brak,
tęsknotę i smutek ▃▂ ♥ ▂▃ Światełko i modlitwę zostawiamy ▃▂
♥ ▂▃▃▂ ♥ ▂▃ Odpoczywajcie w spokoju ▃▂ ♥ ▂▃▃▂ ♥
▂▃
Zgłoś SPAM
Rodzina Marchewczyków z Morawicy
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
"Dlaczego dobrzy ludzie odchodzą pierwsi..."
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
WIELKI PIĄTEK, GODZ. 15-TA- GODZINA ŚMIERCI JEZUSA, GODZINA MIŁOSIERDZIA.
MAMO, TAK BARDZO UFAŁAŚ BOŻEMU MIŁOSIERDZIU, ODMAWIAŁAŚ KORONKĘ,
PIELGRZYMOWAŁAŚ DO ŁAGIEWNIK... WIERZYMY, ŻE JESTEŚ W NIEBIE.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
***ŚWIATEŁKA PAMIĘCI I MODLITWA,DLA CIEBIE JANECZKO W DZIEŃ WIELKIEGO
PIĄTKU***
Zgłoś SPAM
Halina
╬_~”*°•_♥¦ODPOCZYWAJ¦♥ ♥¦..W POKOJU_¦♥_•°*”~╬ W
KRZYŻU CIERPIENIE..W KRZYŻU ZBAWIENIE..╬╬
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
WIELKI PIĄTEK... KTÓRYŚ ZA NAS CIERPIAŁ RANY, JEZU CHRYSTE ZMIŁUJ SIĘ NAD
NAMI...
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
"Żal nasz bezmierny, cicha łza się sączy, ucichnie wtedy, kiedy Bóg
nas złączy."Aniołeczki światełko pamięci ..przytulić Was marzenie !!
:"( ..Jest taki ból ..
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wielkoczwartkowe Światełko naszej pamięci.
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
Janeczko kochana..gdy jesteśmy smutni to rozmyślamy,gdy rozmyślamy to
wspominamy,gdy wspominamy to czujemy ból,tęsknotę...Światełko
najjaśniejsze,najcieplejsze, okryte gorącą modlitwą zostawiam Śpij..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla Ciebie Janeczko...[*]...
Zgłoś SPAM
Halina
★ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI...★
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą..Są rany, które się nigdy nie
zabliźnią..Są ślady łez, które nigdy nie wyschną[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
.◕°☀◕°☀ .Wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z
nieba dróg pozwala nam tu żyć.◕°☀◕°☀. Światełko i modlitwę
zostawiamy.◕°☀◕°☀. Odpoczywaj w pokoju.◕°☀◕°☀.
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
Janeczko kochana żyjemy nadzieją ,tęsknotą z napadami smutku,uśmiecham na
twarzy-i łzami w oczach....Moje najjaśniejsze światełko z gorącą modlitwą
posyłam do nieba Tobie...Śpij spokojnie........
Zgłoś SPAM
Marysia
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nasza miłość jest silniejsza niż śmierć i będzie trwać wiecznie
!.:"(:"(
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.