"W życiu piękne sa tylko chwile"-te spędzone z Wami pozostana na
zawsze w naszej pamięci
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Miłość jest silniejsza niż czas, miłość wiecznie trwa...Światełko
pamięci dla Ciebie Janeczko ...[*]...
Zgłoś SPAM
Marysia
Zgłoś SPAM
HALINA
_♥¦__¦♥_ROZŁĄKA JEST NASZYM LOSEM...SPOTKANIE NADZIEJĄ..NA ŻYCIE
WIECZNE JUŻ RAZEM W NIEBIE...•_♥¦__¦♥_•°*ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Spadła kropla łzy do środka, nietypowo , bo na serce, a gdy ono ją poczuło,
zapłakało jeszcze więcej...pamiętamy, choć znowu ciężko w naszym
życiu....Bądżcie szczęśliwi Kochani....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
˜❤•◕•❤˜ Każde wspomnienie, choć boli,˜❤•◕•❤˜ najmilsze
sercu bo Was przypomina.˜❤•◕•❤˜ Światełko ˜❤•◕•❤˜ i
modlitwę ˜❤•◕•❤˜ zostawiamy ˜❤•◕•❤˜
Zgłoś SPAM
Józek
,, Człowiek żyje tak długo, aż nie zginie o nim pamieć..."
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿Pamięć to skarb
człowieka۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿dni nie zawsze są
łaskawe۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿wszystko płynie jak
rzeka۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿Zostaniesz w pamięci na
zawsze۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿Światełko i modlitwa dla Ciebie۰̮̑
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ...aniołeczki Światełka za wczoraj i na Dziś :*:*
Zgłoś SPAM
KRYSTYNA DUDKA
Zgłoś SPAM
Rodzina Marchewczyków z Morawicy
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Za uśmiechem,za dotykiem,za wzrokiem,za biciem serca,za Wami...tęsknimy tak
bardzo...Niech Bóg ma Cię w swej opiece,a Niebo niech nad Tobą czuwa.Pokój
Twojej duszy!Zostawiam modlitwę i światełko ❤
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
,, Cicho drzewa szumcie, naszej Mamy i Babci nam nie budźcie, niech w spokoju
spoczywa, Jej dusza szczęśliwa..." Już po świętach...
Zgłoś SPAM
HALINA
(¯`»̮̑●̮̑«´¯) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...(¯`»̮̑●̮̑«´¯)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
♥ JANECZCE - NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❤❤ღ ``NIEGASNĄCE ღ ``ŚWIATEŁKO ღ ``NASZEJ PAMIĘCI ღ❤❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Wielkanocne światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
HALINA
♥•*´¯`❀ DZISIAJ DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH..DNI PŁYNĄ...ŚWIAT
SIĘ ZMIENIA, LECZ NIE NASZE WSPOMNIENIA...♥♥ CHOĆ WAS JUŻ Z NAMI NIE MA,
PAMIĘĆ O WAS NIE UMIERA...♥♥ ŚPIJ W POKOJU..♥•*´¯`❀
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.