[█♥▆ღ▆♥█]Życie jest ulotne, pamięć
wieczna.[█♥▆ღ▆♥█] Światełko i modlitwę zostawiamy
[█♥▆ღ▆♥█] Odpoczywaj [█♥▆ღ▆♥█]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Układam bukiet
Z kolorów tęczy
Z gwiazd na niebie
Układam i marzę
Jak trafić do Ciebie...?♥♥
PROMYCZEK SLONCA NA DZIS♥
Zgłoś SPAM
zięć
,, Oni nie wrócą, więc my przyjdziemy na odwiedziny radośni..." Mamo,
jutro Niedziela Miłosierdzia-tak bardzo ufałaś Miłosierdziu Bożemu... masz
ładnie grób przygotowany na jutro...tyle możemy Ci dać
Zgłoś SPAM
HALINA
Chociaż odeszłaś..choć Cię już nie ma....dla bliskich wciąż jesteś na
zawsze... pięknym wspomnieniem...❤՝՝ϡ❤❤՝՝ϡ❤
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności...jest jedno światełko, światełko
naszej miłości[*][*]
"Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak
..." Aniołeczki :*:*
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA PANI P.JANECZKO.
Zgłoś SPAM
Józek
,, Powiedz mi proszę jak Tam jest, no wiesz, Tam gdzie teraz jesteś, bo w
końcu przecież każdy z nas, prędzej czy później Tam się wybiera..."
Światełko modlitwy i pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...niech płonie światło...PAMIĘCI...dla Ciebie JANECZKO w ten słoneczny
wiosenny dzień...
Zgłoś SPAM
Halina
Są słowa - których nikt nie usłyszy...
Są łzy - których nikt nie osuszy...
Pokój Twojej duszy...
_-:¦:-_(¯`♥`¯)_ŚWIATEŁKO_-:¦:-_(¯`♥`¯)_PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿ ((░)) ✿Pamięć jest wieczną miłością✿ ((░)) ✿ Pozostawiamy
więc ślad wraz z promyczkiem i modlitwą✿ ((░)) ✿Odpoczywajcie w
spokoju✿ ((░)) ✿Smutno ✿ ((░)) ✿ Tęsknimy ✿ ((░)) ✿
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnienia płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to
najcenniejsze co nam pozostaje... [*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć aniołeczki ukochane :*:*
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Janeczko...[*]...
Zgłoś SPAM
HALINA
Już nie wrócą te szczęśliwe dni,kiedy przez życie z nami szli..Pozostała
rana, której czas nigdy nie zaleczy..Otulamy Was naszą pamięcią i
modlitwą♥◕═ ❀♥...♥❀ ═◕♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
-:¦:-________◊_______-:¦:-A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie nam
wieczność. -:¦:-________◊_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________◊_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci dla Pani p.Janeczko..♥....Z całego serca dziękujemy za
pamięć o Michałku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.