Babciu, dzisiaj imieniny Piotrusia... zawsze pamiętałaś o urodzinach,
imieninach, rocznicach... mam nadzieję, że dzisiaj też pamiętasz... jesteś
naszym Aniołem Stróżem... puste miejsce czeka...
Zgłoś SPAM
HALINA
JANKO...POKÓJ TWOJEJ DUSZY...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[▄)(✬)(▄]] Rozłąka jest naszym losem, [[▄)(✬)(▄]] spotkanie
wielką nadzieją [[▄)(✬)(▄]] Światełko i modlitwę zostawiamy
[[▄)(✬)(▄]]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Tysiące Światełek i Modlitwa za wszystkie dni naszej nieobecnoźci.
Zgłoś SPAM
zięć
Wczoraj wspominaliśmy Ciebie... Paszkowscy wciąż pamiętają Twój uśmiech,
Kamila smaczne pierogi i surówkę z kapusty... ja sernik... byłaś dobrym
Człowiekiem... wiele nam pomogłaś... nie zapomnimy...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nie ma chwil, których nie warto pamiętać... nie ma dni, których nie warto
wspominać,nie ma ludzi, których nie warto kochać. Trzeba tylko. serca
posłuchać, uczucia, pragnienia, wspomnienia(*)
Zgłoś SPAM
Rodzina Marchewczyków z Morawicy
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
Marysia
Światełko pamięci ....
Zgłoś SPAM
HALINA
[[ * ]] NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO..[[ * ]]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀ ❀.❤. ❀❤ ❀.❤ ❀ ❀Dopóki pamiętamy o Nich,to Oni są w
nas,nawet w szarych dniach,kiedy wszystko okrywa się smutkiem ❀ ❀.❤.
❀❤ ❀.❤ ❀ ❀ Światełko i modlitwę zostawiamy ❀ ❀.❤. ❀❤
❀.❤ ❀ ❀
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Światełko na dobranoc Janeczko…i za wczorajszy dwudziesty szósty…i za
wszystkie dni mojej nieobecności...
Zgłoś SPAM
HALINA
Świeczki zapalamy, to dla Nich...naszych bliskich, co są z nami zawsze, bo ich
dusze czuwają nad nami i widzą wszystko...
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
Mamo i Babciu, nigdy nie zapomnimy lat spędzonych z Tobą, zostaniesz na zawsze
w naszych sercach... nikt nam Ciebie nie zastąpi... wierzymy, że jesteś TAM
szczęśliwa... śpij spokojnie..
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ogromna jest tęsknota,gdy myśl wciąż do Ciebie ucieka...Gdy myśl jest już
przy Tobie... a droga do Ciebie daleka...[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(♥ ⋰◉⋱ ♥ )Śmierć boli nie tych, którzy odchodzą, lecz tych, co
wśród żywych pozostają.(♥ ⋰◉⋱ ♥ )Światełko i modlitwę
zostawiamy (♥ ⋰◉⋱ ♥ ) Tęsknimy (♥ ⋰◉⋱ ♥ )
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.