"Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie
płynie..."
Zgłoś SPAM
zięć
ŻYCIE JEST PODRÓŻĄ DO DOMU OJCA...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°)Życie przemija, jednak pamięć o Was Aniołki pozostaje w sercach
naszych na zawsze (°)(♥)(°)Światełko i modlitwę
zostawiamy(°)(♥)(°)Bądźcie szczęśliwi w raju(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Najjasniejsze lampeczki w ten smutny kolejny dzień, dla Ciebie Janeczko
...[*]...
Zgłoś SPAM
Mateusz
Babciu, jedziemy do babci Krysi, usiądziemy pod wielkim modrzewiem, pod którym
mamy wspólne zdjęcie, Piotruś taki malutki, będziemy obserwować samoloty i
wspominać Ciebie... czuwaj nad naszą podróżą..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Światełko i modlitwę
zostawiamyڰۣڿ☻ ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Odpoczywaj w
spokoju ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla Ciebie Janeczko Kochana....[*]...
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
,, Tam na dnie został Twój ślad, głęboko tam gdzie wciąż uśmiechnięta
twarz.Tam na dnie został Twój ślad i wielki żal, bo świat się pomylił,
świat się pomylił..." Mamo i Babciu, śpij spokojnie...
Zgłoś SPAM
HALINA
W sercu pozostał na zawsze Wasz ślad..nasza miłość i pamięć, które
otulają Was każdego dnia...Bądźcie szczęśliwi i śpijcie spokojnie...nasze
słońce przygasło już na zawsze, jak Was zabrakło...❤️
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Każdy płomień znicza ma kształt łzy, bólu, tęsknoty...wiatr pocieszyciel
twarze muska...być kroplą deszczu, być teraz bliżej Was...
Im więcej wart człowiek ,tym większy ból po nim....tylko łzy i wspomnienia
nam pozostały..aniołeczki tysiące Światełek na kolejne dni Pamiętam zawsze
!(szpital)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Każdy nasz dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą, żalem,
cierpieniem, ciągłym niedowierzaniem ... ;,( ! Przytulamy Was do serduszek
:*:*!
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
Ciociu Basiu, urodzinowe światełko dla Ciebie... pamiętamy Legionowo,
Zabrze... wspólne chwile... widzę Cię tak siedzisz przy maszynie i szyjesz
polary i mocna kawa obok... śpij spokojnie...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.