Ci, którzy są w naszej pamięci nie umierają…Żyją inaczej, ale wciąż
blisko nas czuwają i czekają naszego spotkania…Moja pamięć i modlitwa(*)
Zgłoś SPAM
zięć
,, GDY ŻYCIE MINIE DAJ CHRYSTE RĘKĘ, NIECH MNIE WPROWADZI, GDZIE PRZYSTAŃ
TWOJA..."
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕◕═════♣♣═════◕◕ Modlitwy szept i światełka
blask na znak naszej nieustannej
pamięci◕◕═════♣♣═════◕◕ Tęsknimy
◕◕═════♣♣═════◕◕
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Każdy Nasz dzień jest pamięcią,każdy dzień tęsknotą, żalem,cierpieniem,
ciągłym niedowierzaniem...(♥)(♥)(♥)(♥)(♥) Modlitwa i tysiące
światełek do nieba (♥)(♥)(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڰۣ◕•*`*•◕ڿڰۣ
Światełko i modlitwę zostawiamy ◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڿڰۣ◕
•*`*•◕ڰۣ◕•*`*•◕ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE ♡ JANECZKO ♡
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tam gdzie jest dużo światła, cienie są najgłębsze.Tam gdzie jest dużo
miłości, tęsknota jest największa.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"...Mała kropla niczym kryształ spływa po policzku. Nie otarta płynie,
by spaść w otwarte dłonie...aniołeczki nasza Pamięć :*:*
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(❤)(♥)(❤) Nie ma chwil,których nie warto pamiętać(❤)(♥)(❤) nie ma
dni, których nie warto wspominać(❤)(♥)(❤)nie ma ludzi, których nie
warto kochać.(❤)(♥)(❤) Światełko i modlitwę zostawiamy(❤)(♥)(❤)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Boże,skoro zabierasz nam Tych,co nad życie kochamy i żyć każesz z
krwawą w sercu raną, daj nam siły ten krzyż dźwigać - błagamy...Daj też
wiarę,że kiedyś połączysz nas wszystkich w Niebie.."(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć :*:*.. -aniołeczki Światełek tysiące dla Was !
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
☜•╬•☞ŚWIATEŁKO PAMIĘCI☜•╬•☞
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka i śp Bronisława Gościniak
Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja się do bólu.[*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Niegasnące płomyku pamięci dla Ciebie JANECZKO....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Przeznaczenie odebrało Cię zbyt szybko uczuciom rodziny, ale nigdy nie
odbierze Cię naszej pamięci i naszym sercom."
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Najsmutniejszy jest dzień,
gdy wstając rano nie wiemy po co żyć,
gdy chcielibyśmy coś zrobić
lecz najlepiej nie robić nic ..
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Nasza Pamięć i Modlitwa.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
ŚPIJ SNEM SZCZĘŚLIWYM POD PIECZĄ PANA,TAM GDZIE MIŁOŚĆ BOGA NA
WIECZNOŚĆ CI DANA... __ღ✿ღ_____ღ✿ღ___..........W Pamięci i w
Modlitwie..........__ღ✿ღ_____ღ✿ღ___
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka i śp Bronisława Gościniaka
´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* Światełko i modlitwa na dzisiaj
*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.