Modlitwa i Światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą niech się tli
do Niebios bram.....(♥)(♥)(♥)(♥)(♥).....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Boże,skoro zabierasz nam Tych,co nad życie kochamy i żyć każesz z
krwawą w sercu raną, daj nam siły ten krzyż dźwigać - błagamy Ciebie..Daj
też wiarę,że kiedyś połączysz nas wszystkich w Niebie...(✬)
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
Rodzina Marchewczyków z Morawicy
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla Ciebie JANECZKO...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
JESTEŚ JUŻ W KRAINIE WIECZNEGO ŻYCIA...BĄDŻ TAM SZCZĘŚLIWA NA WIEKI...
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
KIM KTOŚ JEST, KIM KTOŚ BYŁ DLA NAS, DOWIEMY SIĘ DOPIERO WTEDY, GDY ODEJDZIE
NA ZAWSZE... MAMO ODWIEDZIŁA CIĘ WCZORAJ CIOCIA MARYSIA, MONIKA Z RODZINĄ...
PAMIĘTAJĄ O TOBIE... PAMIĘTAJĄ O NAS...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ NIEGASNĄCE ღ ŚWIATEŁKO ღ NASZEJ PAMIĘCI ღ
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
To, co w sercu najcenniejsze przesyłamy każdego dnia naszym Najbliższym,
którzy odeszli, a nieustająco są obecni w naszym życiu.[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[[▄)(✬)(▄]] Rozłąka jest naszym losem, [[▄)(✬)(▄]] spotkanie
wielką nadzieją [[▄)(✬)(▄]] Światełko i modlitwę zostawiamy
[[▄)(✬)(▄]]
Zgłoś SPAM
mama .Łukasza Młot
Jesień w sercu jesień w duszy, bo wspomnienia powracają. Bólu nic już nie
zagłuszy nawet lata co mijają.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
To nie czas zagoi rany, nie łzy wypłakane, tylko spotkanie, tylko czas, w
którym się spotkamy..........ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ......MODLITWA I
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI .......ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ......
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
...Zgaszoną świecę można zapalić lecz Wam już życia nic nie
przywróci...Wy odeszliście,zniknęliście gdzieś w dali, świat nasz zawalił
się i zasmucił.....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzina Marchewczyków z Morawicy
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Nasza Pamięć i Modlitwa.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Z Tobą odeszły wszystkie marzenia..I wszystkie plany się skończyły!
Zostały tylko piękne wspomnienia...I ból co odbiera do życia
siły...Światełko pamięci dla Ciebie niechaj płonie po wieczność ♥(*)♥
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Janeczce sobotnie światełko...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Trzymaj za rękę dobry Panie
Nie zważaj na to, że ktoś płacze...
Wszak mamy prawo, smutne prawo...ღ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.