Serca nasze już zawsze będą boleć i tęsknić...za Wami, Aniołki...
*(░)*Światełko do Nieba bram...*(░)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Mimo, że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później znika,
zawsze jednak zostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze
wspomnienie (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❤❤Czym jest wspomnienie.Tym co odeszło.Łzą która liczy czas
miniony.Szczęściem ukrytym głęboko w sercu.I tym co w nas pozostało.Czym
jest wspomnienie?radością,tęsknotą,smutkiem,pragnieniem.żalem❤❤
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Twojej pamięci JANECZKO KOCHANA....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Nikt Cię nigdy zastąpić nie zdoła,bo nie ma takiego, drugiego Anioła
!(♥)⋰⋰-⋱⋱(♥)⋰⋰-⋱⋱(♥)Wieczne odpoczywanie racz tej
duszy,dać Panie,a światłość wiekuista niechaj Jej świeci
(♥)⋰⋰-⋱⋱(♥)⋰⋰-⋱⋱(♥)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Gdy jest Pamięć słów nie potrzeba ...aniołeczki Światełka dla Was :*:*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tej jednej rany w sercu nie można uleczyć, bo na każde wspomnienie znów
krwawi i boli. Dusze osamotnione będą tęsknić za Wami[*][*]
Byłeś...Jesteś i Będziesz na zawsze...Nikt nie umiera na ziemi,dopóki żyje
w sercach tych,którzy pozostają i kochają bezgranicznie...[۩] [۩] [۩]
Jasne Światełko Pamięci do Nieba [۩] [۩] [۩]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć -aniołeczki Światełka za wszystkie dni dla Was :*:*
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Janeczce jesienne światełko...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
(((*)))ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...(((*)))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
JANECZKO na początek dnia najjaśniejsze lampeczki dla Ciebie KOCHANA ....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ♥ღ♥ღ♥ Wierzymy przecież,że jesteście w innym,lepszym
świecie.że jesteście szczęśliwi.Więc wspominamy Was ღ♥ღ♥ღ♥
Modlimy sięღ♥ღ♥ღ♥ Zapalamy światełkaღ♥ღ♥ღ♥ Czekamy na
spotkanieღ♥ღ♥ღ♥
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
♥♥♥...Na niebie jest zawsze Twoja Gwiazda, która nie pozwala
zapomnieć...♥♥♥ :"(
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Ciemno, chłodny wiatr, wracamy do wspomnień, widzimy tylko
zdjęcia...tęsknota tak rwie nasze serca Kochani...i tak boli jak mówią nam,
że zapomnieć mamy
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Ty nie umarłeś Ty żyjesz z nami...Umarli są ci co są
zapomniani...Tęsknie,Kocham i Czekam....Dużo Łask Bożych.[۩] [۩] [۩] [۩]
[۩]..... Modlitwa i Światełko do Nieba.......[۩] [۩] [۩] [۩] [۩]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
இڿڰۣ_இڿڰۣ.இڿڰۣ Światłość wiekuista niechaj Ci świeci
இڿڰۣ_இڿڰۣ.இڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Smutna jest miłość, gdy ból się uśmiecha, smutne są oczy bo nie nawidzą
słońca, smutne jest serce, gdy tęskni bez końca...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.