Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Janina Dudka


* 13.07.1952

 

+ 26.09.2013

Miejsce pochówku: Zabrze, cmentarz św. Henryka

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (40)
Licznik odwiedzin strony
204135
Zapalone ponad rok temu
HALINA GÓRSKA
Serca nasze już zawsze będą boleć i tęsknić...za Wami, Aniołki... *(░)*Światełko do Nieba bram...*(░)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Mimo, że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później znika, zawsze jednak zostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze wspomnienie (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❤❤Czym jest wspomnienie.Tym co odeszło.Łzą która liczy czas miniony.Szczęściem ukrytym głęboko w sercu.I tym co w nas pozostało.Czym jest wspomnienie?radością,tęsknotą,smutkiem,pragnieniem.żalem❤❤
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Twojej pamięci JANECZKO KOCHANA....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Nikt Cię nigdy zastąpić nie zdoła,bo nie ma takiego, drugiego Anioła !(♥)⋰⋰-⋱⋱(♥)⋰⋰-⋱⋱(♥)Wieczne odpoczywanie racz tej duszy,dać Panie,a światłość wiekuista niechaj Jej świeci (♥)⋰⋰-⋱⋱(♥)⋰⋰-⋱⋱(♥)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Gdy jest Pamięć słów nie potrzeba ...aniołeczki Światełka dla Was :*:*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tej jednej rany w sercu nie można uleczyć, bo na każde wspomnienie znów krwawi i boli. Dusze osamotnione będą tęsknić za Wami[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
zięć
NIECH DOBRY BÓG OBDARZY CIĘ SZCZĘŚCIEM WIECZNYM...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Byłeś...Jesteś i Będziesz na zawsze...Nikt nie umiera na ziemi,dopóki żyje w sercach tych,którzy pozostają i kochają bezgranicznie...[۩] [۩] [۩] Jasne Światełko Pamięci do Nieba [۩] [۩] [۩]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć -aniołeczki Światełka za wszystkie dni dla Was :*:*
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Janeczce jesienne światełko...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
(((*)))ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...(((*)))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
JANECZKO na początek dnia najjaśniejsze lampeczki dla Ciebie KOCHANA ....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ♥ღ♥ღ♥ Wierzymy przecież,że jesteście w innym,lepszym świecie.że jesteście szczęśliwi.Więc wspominamy Was ღ♥ღ♥ღ♥ Modlimy sięღ♥ღ♥ღ♥ Zapalamy światełkaღ♥ღ♥ღ♥ Czekamy na spotkanieღ♥ღ♥ღ♥
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
♥♥♥...Na niebie jest zawsze Twoja Gwiazda, która nie pozwala zapomnieć...♥♥♥ :"(
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Ciemno, chłodny wiatr, wracamy do wspomnień, widzimy tylko zdjęcia...tęsknota tak rwie nasze serca Kochani...i tak boli jak mówią nam, że zapomnieć mamy
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Ty nie umarłeś Ty żyjesz z nami...Umarli są ci co są zapomniani...Tęsknie,Kocham i Czekam....Dużo Łask Bożych.[۩] [۩] [۩] [۩] [۩]..... Modlitwa i Światełko do Nieba.......[۩] [۩] [۩] [۩] [۩]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
இڿڰۣ_இڿڰۣ.இڿڰۣ Światłość wiekuista niechaj Ci świeci இڿڰۣ_இڿڰۣ.இڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Smutna jest miłość, gdy ból się uśmiecha, smutne są oczy bo nie nawidzą słońca, smutne jest serce, gdy tęskni bez końca...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   551   552   553   ...   758   759    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Józef Marchewczyk
27.09.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Zakład Pogrzebowy ,,Jasek"