⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱Odeszli,jakby
wczoraj,przed chwilą Została po Nich rozterka. Lecz dla nas Oni wciąż
żyją.Obecni są w naszych sercach ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
⊰♥⊱ ⊰♥⊱Światełko i modlitwę zostawiamy⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Zapalam znicz - światełko nadziei.Zapalam znicz dla tych co na zawsze zasnęli
**))
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą...Za szybko...za
wcześnie...bezsensownie...Dzieli nas tylko czas..... __ღ✿ღ___Modlitwa i
jaśniutkie światełka...__ღ✿ღ___
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Twojej Pamięci Janeczko...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
(¯`•(*).•´¯)PALA SIĘ ZNICZE...PRZYPOMINAJĄ, ŻE JEDNI
ODCHODZĄ...DRUDZY JESZCZE NA CHWILĘ ZOSTAJĄ...JANKO
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO
I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Wspomnienia są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z
łez..."
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Bolesna nam bez Ciebie życia droga...Kiedyś śmierć nas złączy u stóp Pana
Boga.....Modlitwa i Światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą niech
się tli do Niebios...[۩] [۩] [۩] [۩] [۩]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nikt nie jest naprawdę stracony,jeśli był w naszym życiu i kochał nas, a my
kochaliśmy jego...aniołeczki :*:*
Zgłoś SPAM
zięć
NAJBARDZIEJ BOLI TO, ŻE IDZIEMY W TE SAME MIEJSCA, BEZ TYCH SAMYCH LUDZI...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tak bardzo serce boli bo nie ma Was już z nami a my tutaj wszyscy żyjemy
wspomnieniami (*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_* NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ
PAMIĘCI * ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Ciebie Janeczko...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Jak żyć? Jak spać? Jak śnić? Kiedy tyle bólu wdziera się do serca !!!
Tęsknota z bólem idą w parze,a my mamy nadzieje,że kiedyś będziemy
razem...[۩] [۩] Modlitwa i Światełko Pamięci [۩] [۩]
Zgłoś SPAM
Jola Jacek rodzice Anetki Jucha
◕°☀◕°☀ .Wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z
nieba dróg pozwala nam tu żyć.◕°☀◕°☀. Światełko i modlitwę
zostawiamy.◕°☀◕°☀. Odpoczywaj w pokoju.◕°☀◕°☀.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Janeczko, żyjesz w sercach tych, co Cię kochali naprawdę i w naszej pamięci
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
♥•I nagle taka cisza,
Już nic...
Nie ma już nic...p.Janino .
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...[*]...dla Ciebie JANECZKO na dzisiaj i dni mojej
nieobecności...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.