Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Janina Dudka


* 13.07.1952

 

+ 26.09.2013

Miejsce pochówku: Zabrze, cmentarz św. Henryka

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (40)
Licznik odwiedzin strony
204178
Zapalone ponad rok temu
zięć
POKÓJ TOBIE WIECZNY W CICHEJ KRAINIE...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱Odeszli,jakby wczoraj,przed chwilą Została po Nich rozterka. Lecz dla nas Oni wciąż żyją.Obecni są w naszych sercach ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱Światełko i modlitwę zostawiamy⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Zapalam znicz - światełko nadziei.Zapalam znicz dla tych co na zawsze zasnęli **))
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą...Za szybko...za wcześnie...bezsensownie...Dzieli nas tylko czas..... __ღ✿ღ___Modlitwa i jaśniutkie światełka...__ღ✿ღ___
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Twojej Pamięci Janeczko...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
(¯`•(*).•´¯)PALA SIĘ ZNICZE...PRZYPOMINAJĄ, ŻE JEDNI ODCHODZĄ...DRUDZY JESZCZE NA CHWILĘ ZOSTAJĄ...JANKO
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☸ڿڰۣ— ☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ— ☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Wspomnienia są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z łez..."
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Bolesna nam bez Ciebie życia droga...Kiedyś śmierć nas złączy u stóp Pana Boga.....Modlitwa i Światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą niech się tli do Niebios...[۩] [۩] [۩] [۩] [۩]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nikt nie jest naprawdę stracony,jeśli był w naszym życiu i kochał nas, a my kochaliśmy jego...aniołeczki :*:*
Zgłoś SPAM
zięć
NAJBARDZIEJ BOLI TO, ŻE IDZIEMY W TE SAME MIEJSCA, BEZ TYCH SAMYCH LUDZI...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tak bardzo serce boli bo nie ma Was już z nami a my tutaj wszyscy żyjemy wspomnieniami (*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_* NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI * ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Ciebie Janeczko...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Jak żyć? Jak spać? Jak śnić? Kiedy tyle bólu wdziera się do serca !!! Tęsknota z bólem idą w parze,a my mamy nadzieje,że kiedyś będziemy razem...[۩] [۩] Modlitwa i Światełko Pamięci [۩] [۩]
Zgłoś SPAM
Jola Jacek rodzice Anetki Jucha
◕°☀◕°☀ .Wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg pozwala nam tu żyć.◕°☀◕°☀. Światełko i modlitwę zostawiamy.◕°☀◕°☀. Odpoczywaj w pokoju.◕°☀◕°☀.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Janeczko, żyjesz w sercach tych, co Cię kochali naprawdę i w naszej pamięci
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
♥•I nagle taka cisza, Już nic... Nie ma już nic...p.Janino .
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...[*]...dla Ciebie JANECZKO na dzisiaj i dni mojej nieobecności...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   550   551   552   ...   758   759    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Józef Marchewczyk
27.09.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Zakład Pogrzebowy ,,Jasek"